Gül Proje Express

truck

Uzun zamandır merakla beklenen Gül Proje'nin Basın Express yolundaki muhteşem projesi muntazam fiyatlarla sizleri bekliyor.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen İstanbul'da birbirinden farklı projeler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Her geçen gün birbirinden yeni projeler içerisinde en yeni durumlar da gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. En yeni durumları ile herkesin beğenisini kazanan Gül Proje, Basın Express yolundaki muhteşem projeleri ile yeni yaşam alanları sunmaya devam ediyor.

Birbirinden güzel yeni projeleri sayesinde İstanbul gibi büyük bir metropolde muhteşem yeni yaşam alanları sunan Gül Proje, çocuklar için mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor. Çocuklar için yeni yaşam alanları sunan Gül Proje bir evden çok daha fazlasını sunmaya devam ediyor. Yeni yerleşim yerleri ile birlikte gezi alanları, parklar ve aktivite alanları sunan Gül Proje, en uygun fiyat garantisini de sunmaya devam ediyor. En yeni durumları ile birlikte birbirinden güzel çözümler sunan ve yeşil alanlara önem veren Gül Proje, Express projesi ile İstanbullulara en güzel evlerin satışını sunmaya hazırlanıyor.

Gül Proje Express Projesi

Uzun zamandır bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen Express, İstanbul Basın Express yolunda inşa ediliyor. Daha önceleri Güneşli bölgesinde pek çok projeye imza atan ve aktif projeleri de hayata geçiren Gül Proje bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlıyor. Güneşli'de birbirinden farklı projelere imza atarak yeni yaşam alanlarını beğenilere sunan Gül Proje, şimdi hayalleri Basın Express Yolu'nda gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

658 alanlık büyük bir konut projesini hayata geçirmeyi amaçlayan Gül Proje, Express projesi ile 31 ticari merkeze de ev sahipliği yapacak. Hem ev hayatının hem de iş hayatının çok canlı bir şekilde yaşanacağı Express'ten acele eden kazançlı çıkıyor.

Henüz yeni bir proje olan ve satışa sunulmayan Gül Proje'nin Express projesinden siz de faydalanmak istiyorsanız, lansman gününü beklemenizde fayda var.

Gül Proje Express Teslimleri Ne Zaman?

Uzun zamandır bölgede büyük bir merakla beklenen Gül Proje'nin Express teslimleri Aralık 2018 yılında başlayacak. 2018 yılından itibaren yeni daire teslimleri de başlayacak.

Gül Proje Express Fiyatları ve Fiyat Listesi

Gül Proje Express fiyatları lansmana özel durumlarla dikkatleri çekiyor. En yeni özellikleri ile şaşırtan Gül Proje ilk 50 daireyi çok indirimli fiyatlardan satışa sunacak. Bu sayede daha uygun fiyatlara alınacak olan Gül Proje'nin ana fiyatları da 350 bin liradan başlıyor. Peşinat verildiği takdirde daha uygun rakamlara yeni projeleri hayata geçiren Gül Proje siz değerli müşterilerine uygun taksit seçenekler sunmaya devam ediyor.

Gül Proje Express İletişim Bilgileri ve Gül Proje Express Nerede

Uzun zamandır merakla beklenen Gül Proje iletişim bilgileri şu şekilde;

İletişim Numarası: 0212 445 02 02

Adres: İstanbul Basın Express Yolu Bakırköy

Gül Proje Express Özellikleri

Projede AVM, basketbol sahası ,fitness merkezi, güneşlenme terası ,güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ,sauna, süs havuzu ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Gül Proje Express'in mükemmel projesine ulaşmak için tıklayın.

"Gül Proje Express " Yorumlar

"Gül Proje Express " Benzer Haberler


Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, gelecek yıl içerisinde başlama hedefi koyduğu 4 yeni projesi için kollarını sıvamaya başladı yatırım bedeli olarak 3.000.000.000 $ yatırım yapmayı planlıyorlar. Projeler ise; Çekmeköy, Bağcılar, Yeniköy ve Bakırköy üzerinde boy gösterecek.. Gül Proje Express

Neo Bolluca 3 Proje Detayları!

Neo Bolluca 3 Proje Detayları!

Göktürk bölgesinde bulunduğu gibi, Bolluca bölgesinin de değerini yıllar önce bulan Neo Yapı, hedefci bir yaklaşımla gerçekleştirmiş olduğu projelerle, konut sahibi olmak isteyenlerine ve yatırımcılarına kazandırmakta olan projeler sunmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Fiyap İzmir'e 90 Konutluk Proje Yapıyor!

Fiyap İzmir'e 90 Konutluk Proje Yapıyor!

Gül Proje Express . Fiyap ortaklarından İbrahim Kayhan, geçen yıl içerisinde birçok proje ile bağlantılı olduklarını belirtti. Bozyaka üzerinde kısa vadede başlaması düşünülmekte olan çok katlı rezidans projesinde bölgeye yeni bir heyecan katılacak.

Akkülah İnşaat Karaman'a Proje Yapıyor!

Akkülah İnşaat Karaman'a Proje Yapıyor! "Turkuaz City"

Akkülah İnşaat, Karaman üzerinde 33.000 metrekare alan üstünde yapacak olduğu Turkuaz City adını verdiği projesi kapsamında zengin sosyal donatılarla beraber inşa edilecek. Akkülah, 500 dairelik Turkuaz City projesiyle estetik ve mimari açıdan Karaman'a büyük bir vizyon kazandıracak.. Gül Proje Express

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı, İstanbul üzerinde bulunan 3 merkezi lokasyonda 4 farklı proje için kolları sıvamış durumda. Ev sahibi olma arzusu içerisinde bulunanlara çok büyük avantaj sağlamış olan İVA Yapı'nın projelerinin arasında İVA Flats Kağıthane,İVA Suites Kağıthane, İVA Modern Ümraniye ve İVA Yeni Acıbadem kendini gösteriyor.

TOKİ'den Sincan Saraycık'a 2 bin 767 Konutluk Yeni Proje

TOKİ'den Sincan Saraycık'a 2 bin 767 Konutluk Yeni Proje

TOKİ, Ankara Sincan Saraycık'ta toplam 2 bin 767 konutluk projeyi ihaleye çıkarıyor...Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ankara Sincan Saraycık'ta tolam 2 bin 767 konutluk proje için çalışmalara başladı.. Gül Proje Express

Metal Yapı Konut Göktürk'te 5 Yeni Proje Yapıyor!

Metal Yapı Konut Göktürk'te 5 Yeni Proje Yapıyor!

İstanbul'da birçok önemli proje altına imza atmış olan Metal Yapı Konut, 2017 yılında yeni projelerine tüm hızıyla devam etmekte. Kemerburgaz ve Göktürk'te günümüze kadar toplam olarak 6 projeyi hayata geçirmiş olan Metal Yapı Konut, 5 yeni projesiyle bölgede var olan gücünü pekiştiriyor.

ConCept Yapı'dan Bodrum'a 5 Yeni Proje

ConCept Yapı'dan Bodrum'a 5 Yeni Proje

ConCept Yapı, dünyanın gözbebeği, Ege'nin İncisi olan anılan Bodrum'da 5 yeni projeyi birden hayata geçirmek için adımlarını attı. Toplamda 100 milyon liralık yatırım ile yapılması planlanan projelerin tamamlanması ile bölgenin havasının değişeceği öngörülüyor