Geçmişten Günümüze Emlak Konut Kampanyaları

truck

Yıllardır süregelen devlet iştiraki ile Emlak Konut kampanyaları, nitelikli işleri ve insan memnuniyetini esas almış ve güvenilir konumunu kazanmıştır

Emlak Konut kampanyalarını planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı şehircilik anlayışıyla düzenlemiştir. Uluslararası kriterlere uygun, dünyadaki sayılı gayrimenkul yatırım ortaklıkları arasına girmek için Emlak Konut kampanyaları Türkiye inşaat ve yaşanabilir alan kalitesi bakımından öncü indirim fırsat kampanyalarındandır. Emlak Konut kampanyaları bu güne kadar gerçekleştirilen konut + ticari ünite sayısını, 2023 yılı sonuna kadar 250 bine çıkarmak hedefi doğrultusunda ilerlemektedir.

Emlak Konut kampanyaları, çağdaş şehircilik anlayışına sahip, planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı üretilmiş yerleşim merkezlerini, personelin ve hissedarların, maddi ve manevi memnuniyetini birinci planda tutar. 

TARİHİ EMLAK KONUT KAMPANYALARI

Emlak Konut'un yakın zamanda başlattığı kampanyasına göre, bağımsız bölüm bedelinin yüzde 20'si peşin ödenecek, yüzde 10'luk kısım ara ödeme olarak tahsil edilecek. Kalan yüzde 70'lik ödemenin ise; TÜFE'ye göre ya da aylık yüzde 0.70 vade farkı ile 120 aya kadar taksitlendirilmesi mümkün olacak. Emlak Konut kampanyasının diğer bir seçeneğinde ise; bağımsız bölüm bedelinin en düşük yüzde 30 peşin, kalan yüzde 70'lik kısmının 120 aya kadar TÜFE'li veya aylık yüzde 0.70 vade farkı ile taksitlendirilmesi söz konusu olabilecek. 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan Emlak Konut kampanyaları sınırlı sayıdadır.

EMLAK KONUT KAMPANYALARI: ‘'ÜLKEMİZİN YARINLARINA GÜVENİYORUZ'' Emlak Konut kampanyasının sloganı 15 Temmuz Darbe Girişimine karşı takınılan tavrı destekler nitelikte. Emlak Konut kampanyalarının çok kapsamlı tutulduğunu ve bunun nedeni de ülke geleceğinin emin ellerde yani halkta olduğu içindir. Emlak Konut kampanyaları tüketiciye en iyi koşulları sağlamayı amaçlar. Bu koşullar sağlanırken de tüketicinin cebi öncelikli olarak düşünülür ve kollanır. 

EMLAK KONUT KAMPANYALARI KAPSAMINDAKİ 30 PROJE İstanbul'un bir çok bölgesi için girişim halinde bulunan Emlak Konut'un, kampanya kapsamındaki 30 projesinin nerede olacağı da kesinleşti. Alfabetik sıraya göre vereceğimiz listede Emlak Konut'un şu projeler yer almakta; Adım İstanbul, Ağaoğlu Maslak 1453, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Bahçekent Emlak Konutları dükkanlar Bahçekent Emlak Konutları Ofisler, Bahçekent Flora, Başakşehir Emlak Konutları dükkanlar, Başakşehir Merkez Çarşı (MAKRO), Bulvar İstanbul,  Emlak Konut Körfezkent dükkanlar, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evora Tuzla 1. Bölge, Evvel İstanbul,  Göl Panoroma Evleri,  İstmarina,  Karat 34, Koordinat Çayyolu,  Metropol İstanbul,  Nevşehir Emlak Konutları, Nidakule Ataşehir dükkanlar, Nidakule Kayaşehir,  Park Mavera 1, Park Mavera 2. Sofa Loca,  Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent.

"Geçmişten Günümüze Emlak Konut Kampanyaları" Yorumlar

"Geçmişten Günümüze Emlak Konut Kampanyaları" Benzer Haberler


Geçmişten Günümüze Emlak Konut Kampanyaları

Geçmişten Günümüze Emlak Konut Kampanyaları

Yıllardır süregelen devlet iştiraki ile Emlak Konut kampanyaları, nitelikli işleri ve insan memnuniyetini esas almış ve güvenilir konumunu kazanmıştır . Geçmişten Günümüze Emlak Konut Kampanyaları