Ev Alacaklara Müjde

truck

Yastık altındaki ya da bankadaki birikimlerini konuta çevirerek ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı ödeme seçenekleri ile oldukça ayrıcalıklı bir konut satış kampanyası sizleri bekliyor. Bankadan kredi kullanmadan 84 aya varan vade oranları ve aylık 1.078 TL taksitle ev sahibi olabilirsiniz.

Yakın bir zaman önce ekonomideki kötü gidişatı durdurmak amacı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamaları doğrultusunda vatandaşlar sahip oldukları dolar ve dövizleri bozdurmaya devam etmekteyken, konut sahibi olmak için bekleyenler ise ellerini çabuk tutarak bu dönem içerisinde konut alırlar ise karlı çıkarlar.

Sahip oldukları döviz yatırım aracından vazgeçenler için en iyi yatırım alanı olan konut almak isteyen kişilere cazip fırsatlar ile yeni kampanyalar hazırlayan Sinpaş, Başkent Ankara projesi için 84 aya kadar varan vade oranlarına sahip banka kredisi kullandırmadan sizi ev sahibi yapıyor.

Sinpaş Yapı, Çankaya Oran’da hayata geçen Ankara konut projesi Altınoran ve Ankara’nın en gözde projelerinden olan Marina Ankara projesi için yine gözleri doldurur cinsten bir kampanya sunuyor. Kampanya kapsamında alıcılara banka kredisi kullandırmadan 84 aya varan vade olanağı ile konut sahibi yapıyor. Bu benzersiz kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerliliğini korurken bu kampanya ile Altınoran konutlarına hemen taşınıp hayata başlayabilir ya da Ankara’nın en gözde konut projesi olan Marina Ankara projesinde bir konut sahibi olabilirsiniz.

Sinpaş Yapı’nın ülke çapında en iddialı olduğu karma yaşam projesinden biri olan Alınoran ve Marina Ankara projesi kent sakinlerinin en çok rehavet ettiği projelerin başında yer alıyor. Yatırım hacmi ve kazandırma oranı ev yüksek olan bölgelerinden biri olan Oran bölgesinde yer alan her iki projede, sunulmakta olan eşsiz sosyal olanaklar ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerliliğini koruyan ‘Liderlere yaraşır’ sloganı ile sundukları kampanya ile oldukça dikkat çekiyor.

84 aya varan vade oranı ile banka kredisi kullanmaksızın ev sahibi olma imkanı sunan kampanya ile hayalini kurduğunuz evi Sinpaş Yapı güvencesi ile alabilir ve uygun ödeme seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan ödeyebilirsiniz. Ülke çapında 1974 yılından beri süre gelen deneğim ve tecrübesi ile markalı konutlarla adından sıkça söz ettiren Sinpaş, bugüne kadar 80 bin kişiyi ev sahibi yaptı.

Ankara’nın en gözde karma yaşam projesi olan Marina Ankara’dan yüzde 5 peşinat ile ve sosyal imkanlar alanında ülkemizin temalı en büyük projesi olan Altınoran’dan ise yüzde 15 peşinat ile banka kredisi kullanmadan 84 aya varan vade ile ve 1.078 TL’den başlayan taksit seçeneği ile ev sahibi olabilirsiniz.

Marina Ankara Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Marina Ankara İletişim Bilgileri
Web : http://marinaankara.com/
Telefon : 444 19 74
Adres : Turan Güneş Bulvarı, M.S.B. Lojmanları Arkası No: 19-B Oran-Çankaya/Ankara

"Ev Alacaklara Müjde" Yorumlar

"Ev Alacaklara Müjde" Benzer Haberler


Ev Alacaklara Müjde

Ev Alacaklara Müjde

Yastık altındaki ya da bankadaki birikimlerini konuta çevirerek ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı ödeme seçenekleri ile oldukça ayrıcalıklı bir konut satış kampanyası sizleri bekliyor. Bankadan kredi kullanmadan 84 aya varan vade oranları ve aylık 1.078 TL taksitle ev sahibi olabilirsiniz.. Ev Alacaklara Müjde

Konut alacaklara müjde! Kredi faizleri iniyor!

Konut alacaklara müjde! Kredi faizleri iniyor!

Kısa süre içinde ev almayı planlayan fakat yeteri kadar parası olmayan, bu açıdan bankalara başvurmak durumunda kalan ve kredi ile ev almayı planlayanlar için müjdeli haber sonunda geldi. Yetkililer tarafından yapılan açıklamalara göre konut kredi faizleri düşüş yaşayacak.

Son Dakika! Ev Alacaklara Müjdeli Haber !!!

Son Dakika! Ev Alacaklara Müjdeli Haber !!!

Ev Alacaklara Müjde. Son dakika... Ziraat Bankası'nın ardından Halkbank da konut kredisi faiz oranlarını yüzde 0,98'e indirdi.