En Az Yakan Elektrikli Isıtıcı Modelleri

truck

Soğuyan havalar ve artan fatura maliyetleri, ekonomisini düşünen birçok tüketiciyi tasarruflu ürünlere itiyor. Aşırı soğuyan günlerde özellikle de doğalgazın ısısının yetmediği evlerde oturanlar ekstra ısıtıcıları kullanmak zorunda kalabiliyor. Ekonomik ısıtıcı modelleri ve özellikleri yazımızda...

Soğuyan havalar ve artan fatura maliyetleri, ekonomisini düşünen birçok tüketiciyi tasarruflu ürünlere itiyor. Aşırı soğuyan günlerde özellikle de doğalgazın ısısının yetmediği evlerde oturanlar ekstra ısıtıcıları kullanmak zorunda kalabiliyor. Ancak her ürünü kullanmanın çokta doğru olmadığının farkına varan tüketiciler verimi yüksek ama fiyatı uygun ısıtıcı arayışına giriyor. Evimi iyi ısıtsın ama fazlada elektrik yakmasın diyorsanız, sizler için derlediğimiz az yakan elektrikli ısıtıcı modellerini inceleyebilirsiniz.

Hava sıcaklıklarının genellikle eksileri görmediği Akdeniz ve Ege bölgelerinde oturanlar ısınma ihtiyaçlarını yazın kullandıkları klimaların sıcak üfleme özelliği ile gidermeye çalışsa da, fazla enerji harcayan bir klimanız varsa buda faturanıza ek maliyet olarak yansıyabilmekte. Bu sebeple bu bölgelerde oturanlar için az yakan ısıtıcı kullanıyor olmak bütçelerine destek sağlıyor olacaktır. Ayrıca öğrenci evlerinde kalanların da çokça tercih ettiği ekonomik ısıtıcı modelleri her bütçeye uygun fiyatlarla satışa sunulmuş durumda.

En Az Yakan Elektrikli Isıtıcı Modelleri

Hem sıcak hem de soğuk üfleme özelliği ile ürettiği ürünlerini tüketicileri ile buluşturan bazı firmaların ısıtıcı modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını birlikte inceleyelim.

  • Ufo Micatronic Tower 1900 Isıtıcı, fiyatı 239 TL
  • Sinbo Sfh3305 Konveksiyonel Isıtıcı 1800 Watt, fiyatı 110 TL
  • Zen Home OR701-5 3 Kademeli 5 Dilim Yağlı Radyatör 1000 Watt, fiyatı 119 TL
  • Kumtel Quadro Buharlı Isıtıcı KS-2831 1800 Watt, fiyatı 64.99 TL
  • Zen Home Elektrikli Şömine -EA1105A 1550 Watt, fiyatı 299.90 TL

Her bütçeye ve zevke uygun satışa sunulan ekonomik ısıtıcıların fiyatları paylaştığımız üzere 60 lira gibi cep yakmayacak fiyatlardan başlıyor. Isıtma Gücünü 5 Kademe olarak sağlayan Ufo 900-1800 Watt aralığında kullandığı tasarruflu enerji sayesinde az yakıyor. 1000 watt enerji ile çalışan sinbo radyatörde  fiyatı gibi kullanırken harcadığı az elektrik sayesinde cebinizin dostu bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Dekorasyona önem verenler için Zen Home tarafından üretilen Elektrikli şömine sayesinde baca temizleme derdinden kurtulurken, tasarruflu sıcak fan üfleme özelliğiyle evlerinizin köşesinde yerini alıyor olacak.

En Az Yakan Elektrikli Isıtıcı Modelleri

"En Az Yakan Elektrikli Isıtıcı Modelleri" Yorumlar

"En Az Yakan Elektrikli Isıtıcı Modelleri" Benzer Haberler


En Az Yakan Elektrikli Isıtıcı Modelleri

En Az Yakan Elektrikli Isıtıcı Modelleri

Soğuyan havalar ve artan fatura maliyetleri, ekonomisini düşünen birçok tüketiciyi tasarruflu ürünlere itiyor. Aşırı soğuyan günlerde özellikle de doğalgazın ısısının yetmediği evlerde oturanlar ekstra ısıtıcıları kullanmak zorunda kalabiliyor. Ekonomik ısıtıcı modelleri ve özellikleri yazımızda.... En Az Yakan Elektrikli Isıtıcı Modelleri