Elexia Topkapı Projesinde 100 Ay 0 Faizle

truck

Yakın zamanda satışa çıkacak olan Elecia Topkapı projesinde 100 ay vade faksız taksitle ev sahibi olunabiliyor...Yeşil GYO yeni bir proje için düğmeye bastı. İstanbul Avrupa yakasında Topkapı'da hayata

Elexia Topkapı projesi çok kısa süre sonra satışa çıkacak. Elexia Topkapı projesinde 100 ay vade yapılarak vade farkı olmadan daire sahibi olunabiliyor. Yeşil GYO Elexia Topkapı projesi için düğmeye bastı. Proje konum olarak İstanbul avrupa yakasaında Topkapı'da hayata geçirilecek. Elexia Topkapı projesi için ön talepler toplanmaya da başlandı. Projenin en geç 2 ay içerisinde satışa çıkması planlanıyor.

Elexia Topkapı Projesinde yaklaşık olarak 25 bin metrekare konut'un yanı sıra 20 bin metrekare ofis ve ayrıca 5 bin metrekare ticari alan bulunuyor.Elexia Topkapı projesi toplam 400 adet rezidanstan meydana geliyor. Ayrıca Elexia Topkapı projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer buluyor. Yeşil GYO tarafından inşa edilen Elexia Topkapı projesinde 100 ay vade farksız taksitle ev sahibi olunabiliyor.Deniz ve tarihi yarımada manzarasına hakim olan Elexia Topkapı projesi metrobüs, metro ve tramvay duraklarına yakın mesafede inşa ediliyor.

Elexia Topkapı Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Elexia Topkapı İletişim Bilgileri
Web : http://www.yesilgyo.com/elexiatopkapi.php
Telefon : 0850 333 99 99
Adres : Yılanlı Ayazma Yolu No:15 Cevizlibağ-Topkapı/İstanbul

"Elexia Topkapı Projesinde 100 Ay 0 Faizle" Yorumlar

1 YORUM
  1. ali yıldız 28 Temmuz 2017 18:50

    ağustos 2016 da satışı çıktı daha bir kazma bile vurulmadı, bu proje bitmez

"Elexia Topkapı Projesinde 100 Ay 0 Faizle" Benzer Haberler


Elexia Topkapı Projesinde 100 Ay 0 Faizle

Elexia Topkapı Projesinde 100 Ay 0 Faizle

Yakın zamanda satışa çıkacak olan Elecia Topkapı projesinde 100 ay vade faksız taksitle ev sahibi olunabiliyor...Yeşil GYO yeni bir proje için düğmeye bastı. İstanbul Avrupa yakasında Topkapı'da hayata. Elexia Topkapı Projesinde 100 Ay 0 Faizle

Yeşil GYO'nun Elexia projelerinde 100 ay 0 faiz!

Yeşil GYO'nun Elexia projelerinde 100 ay 0 faiz!

Yeşil GYO, Elexia markasıyla 3 proje hayata geçiriyor, 100 aya kadar faizleri sıfırlıyor.

Elexia Topkapı fiyatları ne kadar? Elexia Topkapı ödeme seçenekleri

Elexia Topkapı fiyatları ne kadar? Elexia Topkapı ödeme seçenekleri

Elexia Topkapı Projesinde 100 Ay 0 Faizle. Birbirinden yeni girişimleri ile dikkatleri çeken Elexia Topkapı, güzel ve ulaşımı rahat bir yerde oturmak isteyenler için mükemmel fırsatlar da yaratmaya devam ediyor. Bu açıdan sizler için de fark yaratacak olan Elexia Topkapı, sizler için de yeni bir yuva oluyor.