Demir Romance ve Demir La Vida’da görülmemiş indirim!

Demir Romance ve Demir La Vida’da görülmemiş indirim!
Editör: Melih SANCAK Konut Projeleri 8 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Beylikdüzü’nün en dikkat çeken projelerinden biri olan ve uzun zamandır da beklenmeye devam edilen Demir Romance ve Demir La Vida son bahar kampanyaları ile herkesin de ev sahibi olmasını amaçlıyor. Birbirinden yeni projelerin gün yüzüne çıkması le birlikte farklı adımların da atılmasını isteyen ve bu anlamda da satışlarını arttırmak isteyen Demir İnşaat, Beyllikdüzü’nde bulunan projelerde muhteşem indirimler sağlıyor.

 

Her geçen yeni günde birbirinden güzel projelerle adını inşaat sektörüne altın harflerle yazdırmaya aday olan Demir Romance ve Demir La Vida’da, sonbahar kampanyaları ile çok uygun fiyatlardan daire satın almak da mümkün kılınıyor.

 

5 Kasım 2016’ya kadar sürecek kampanya kapsamında, Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev almak isteyenlere yüzde 25 peşin, yüzde 0,20 faiz ve 60 ay vade imkanı tanınıyor. 

 

Demir Romance ve Demir La Vida projelerinin özellikleri neler?

 

İki proje yapı bakımından birbirileri ile eş değer olarak gösteriliyor. Her iki projede de  1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1 gibi 14 farklı daire ve 28 villa seçeneği sunulurken, aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemi kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu da sağlanıyor.

 

Beylikdüzü’ne akıllı ev sistemlerini ilk getiren şirketlerden Demir İnşaat, yeni inşa ettiği evlerde de yine aynı özellikleri kullanmaya devam ediyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com