Delta Deluxe projesinde son durum ne? Delta Deluxe projesi satışa çıktı mı?

truck

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen projelerinden biri olan Delta Deluxe, özellikleri ve fiyatları ile de dudak uçuklatıyor.

Herkes tarafından merakla beklenen projeler arasında yer alan Delta Deluxe şaşırtıcı fiyatları ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. İstanbul'un en iyi lokasyonlarından biri olan ve uzun zamandır da beklenen Delta Deluxe görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Yatırımcıların en çok tercih ettiği bölgeler arasında yer alan Beylikdüzü'nde en iyi bölgeler arasında yer alan Delta Deluxe, şaşırtıcı özellikleri ile diğer sitelerden ve evlerden çok ayrı bir konumda yer alıyor.

Lokasyon olarak Beylikdüzü'nün en merkezi yerinde yer alan Delta Deluxe, metrobüse sürekli sevris sağlıyor. Bu anlamda herkesin ulaşımdan mahrum kalmamasını sağlayan Delta Deluxe, bu anlamda farklılık yaratıyor. Uzun zamandır beklenen projelerin başında gelen Delta Deluxe'de 1+1, 2+1 ve 3+1 ev seçenekleri yer alıyor. Bu ev seçenekleri ile müşterilerine güzel bir yaşam vaad eden Delta Deluxe, ödeme fırsatları sunarak herkesin ev sahibi olmasını amaçlıyor.

Delta Deluxe daire fiyatları ne kadar?

Beylikdüzü'nün en önemli projelerinden olan ve uzun zamandır da beklenmeye devam edilen Delta Deluxe'de daire fiyatları 205 bin liradan başlıyor. Daire tipine göre değişkenlik gösteren bu durum, aynı zamanda kata göre de değişkenlik gösteriyor.

Peyzaj alanları, yüzme havuzları, sauna ve fitness salonları ile Delta Deluxe vazgeçilmezler arasında yer almaya devam ediyor.

Delta Deluxe Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Delta Deluxe İletişim Bilgileri
Web : http://www.deltadeluxe.net/
Telefon : 444 4 134
Adres : Güzelyurt Mah. Şehit Hüseyin Demiroğlu Sok. 34515 Esenyurt/İstanbul

"Delta Deluxe projesinde son durum ne? Delta Deluxe projesi satışa çıktı mı?" Yorumlar

"Delta Deluxe projesinde son durum ne? Delta Deluxe projesi satışa çıktı mı?" Benzer Haberler


Delta Deluxe projesinde son durum ne? Delta Deluxe projesi satışa çıktı mı?

Delta Deluxe projesinde son durum ne? Delta Deluxe projesi satışa çıktı mı?

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen projelerinden biri olan Delta Deluxe, özellikleri ve fiyatları ile de dudak uçuklatıyor.. Delta Deluxe projesinde son durum ne? Delta Deluxe projesi satışa çıktı mı?

Delta Dubai Tower Fiyat Listesi

Delta Dubai Tower Fiyat Listesi

İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Esenyurt’ta 21 bin metrekarelik bir alan üzerinde Delta İnşaat güvencesi ile yükselen Delta Dubai Tower konut projesi kapsamında yer alan daireler ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar ve Delta Dubai Tower daire fiyatları haberimizde yer almaktadır. Ayrıntılar haberimizde…

Delta Deluxe Fiyatları

Delta Deluxe Fiyatları

Delta Deluxe projesinde son durum ne? Delta Deluxe projesi satışa çıktı mı?. İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Güzelyurt mahallesinde Delta İzsiz Holding güvencesi ile hayata geçirilen Delta Deluxe konut projesi kapsamında 970 tane konut inşa edilirken ticari üniteler de proje kapsamında yer almaktadır. Delta Deluxe konut projesinde bulunan daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…