Çerkezköy Narin Konutları'nda son durum nedir? | Emlakta Haber

Çerkezköy Narin Konutları'nda son durum nedir?

truck

Her geçen gün birbirinden farklı projelerin de merkezi olan Çerkezköy Narin Konutları'nda son durum meraklandırıyor.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Çerkezköy'de farklılık oluşmaya devam ediyor. Yeni projelerin merkezi olmaya devam eden Çerkezköy'e yükselmeye devam eden Narin Konutları'nda son durum da merak ediliyor. Narin Konutları Çerkezköy'de farklılık oluşturmak için de son teknolojiyi de sizlere özel getirmeye devam ediyor.

Birbirinden farklı özelliklerde yeni konutlar üretmeye devam eden Narin Konutları, aktivite alanları ile de şaşıtıyor. Yeni aktivite alanları ile şaşırtıcı girişimleri de sağlayacak olan Narin Konutları'nda futbol sahaları, basket sahaları ve tenis kortları dikkat çekiyor. Yüzme havuzları ile şaşırtacak olan Narin Konutları, bu sayede de dikkatleri çekiyor.

Narin Konutları özellikleri neler?

Narin Konutları'nın her geçen gün yükselmesi ile birlikte farklı adımların da atılacağını ifade eden yetkililer, kampanyaların da gerçekleştirileceğini kaydediyor. Adım adım yeni kampanyalar yapacaklarını kaydeden yetkililer, herkesin de bu konu açısında rahat edeceğini ve rahat bir şekilde ev sahibi olabileceğini belirtiyor.

1+1 evlerini 205 bin liradan satışa sunmaya hazırlanan Narin Konutları, 2+1 ev fiyatlarını da 295 bin liradan satışa sunmayı amaçlıyor. Anahtar teslime özel farklı girişimlerin de atılmasını sağlayacak olan Narin Konutları, çevrede bulunan bir çok kişi için de yeni bir iş sahası oluşturmaya devam ediyor.

"Çerkezköy Narin Konutları'nda son durum nedir?" Yorumlar

"Çerkezköy Narin Konutları'nda son durum nedir?" Benzer Haberler


Çerkezköy Narin Konutları'nda son durum nedir?

Çerkezköy Narin Konutları'nda son durum nedir?

Her geçen gün birbirinden farklı projelerin de merkezi olan Çerkezköy Narin Konutları'nda son durum meraklandırıyor.. Çerkezköy Narin Konutları'nda son durum nedir?

Çerkezköy Civarı İmar Planı

Çerkezköy Civarı İmar Planı

Çerkezköy Belediyesi tarafından sürdürülen imar çalışmaları kapsamında, onayı alınan bölgeler için bütçe dahilinde kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor. Çerkezköy’ün çehresini değiştirmeye amaçlayan çalışmalar neticesinde şimdiye kadar birçok mahalle, cadde ve sokakta altyapı ve asfalt düzenlemeleri başarılı şekilde tamamlandı. İşte detayları...