Can Alıcı Mutfak Dekorasyon Fikirleri

truck

Mutfağını yenilemeyi düşünenler ya da eskiyen kısımları onararak mutfağında değişiklik yapmak isteyenler için dekorasyon fikirlerini paylaşıyor olacağız. Mutfak dekorasyonu yaparken ilk yapmanız gereken hangi bölümlerde değişiklik yapacağınızı ve ihtiyacınız olanların listesini çıkarmak olacaktır.

Hanımların en çok zaman geçirdiği bölümlerden olan mutfakların dekorasyonu da oldukça önemlidir. Yemek yapmak ve yemek yemek dışında aile bireyleriyle vakit geçirmek için ya da arkadaşlarınızla kahve sohbetleri yapmak için tercih edilen ve sevilen mekanlardandır. Bu sebeplerden ötürü temiz ve şık görünmesi için mutfak dizaynı da oldukça önemlidir.

Can Alıcı Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Mutfağını yenilemeyi düşünenler ya da eskiyen kısımları onararak mutfağında değişiklik yapmak isteyenler için dekorasyon fikirlerini paylaşıyor olacağız. Mutfak dekorasyonu yaparken ilk yapmanız gereken hangi bölümlerde değişiklik yapacağınızı ve ihtiyacınız olanların listesini çıkarmak olacaktır. Hayalinizdeki tasarım için gerekenlerin listesini çıkardıktan işiniz daha da kolaylaşacaktır.

Öncelikle küçük mutfakları olanlar nasıl daha ferah bir ortam elde edebilirler onlar için dekorasyon fikirlerini inceleyelim. Evlerin bütün alanlarında olduğu gibi küçük mutfaklarda genişlik hissi yaratmak için açık renk dolap ve eşyaların tercih edilmesinde fayda var. Duvar boyasının açık renk tercih edilmesinin yanında parlak ışıklı aydınlatmalarda küçük mutfaklara ferahlık katacaktır. Dolap detayına fazla yer veremeyeceğiniz için duvarlarınızı raflarla süsleyip saklama alanlarınızı artırabilirsiniz. Çirkin görüntü oluşmaması içinde küçük saksılara koyacağınız, günlük kullanabileceğiniz taze yeşillikler ile dekore edebilirsiniz.

Can Alıcı Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Modüler ve küçük mobilyalar kullanarak da alandan tasarruf sağlamanız mümkün. Küçük mutfaklarda yer alan sabit kapılarda alanınızın daralmasına neden olacağı için kapınızı söküp yerine boncuklu perdeler kullanabilirsiniz. Zevkinize göre sürgülü ya da akordeon kapılarda tercih edilebilir.

Can Alıcı Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Geniş mutfaklara sahip olanların alan sıkıntısı olmadığı için duvar boyasında istedikleri renkleri kullanabilirler. Tabiki evin bulunduğu konuma göre az ışık alan geniş bir mutfağınız varsa yine duvar boyasında açık renk boya kullanmanız ferah bir ortam elde etmenizi sağlar. Mutfağınızda neşeli ve renkli bir hava yaratmak için duvarlarınıza desenli duvar kağıtları uygulayabilir ya da sade renkte tercih ettiğiniz mutfak dolaplarınızı sticker’lar ile süsleyebilirsiniz.

Can Alıcı Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Farklı renk ve desenlerdeki duvar kâğıtlarını kullanarak şık mutfak dekorasyonları elde ederken misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz şık ortamlarda oluşturmuş olursunuz. Önemsiz gibi görünen yer döşemelerinde de mutfak dolapları ile kontrast yaratacak bir renkler seçerek mutfağınızın ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Can Alıcı Mutfak Dekorasyon Fikirleri

"Can Alıcı Mutfak Dekorasyon Fikirleri" Yorumlar

"Can Alıcı Mutfak Dekorasyon Fikirleri" Benzer Haberler


Can Alıcı Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Can Alıcı Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Mutfağını yenilemeyi düşünenler ya da eskiyen kısımları onararak mutfağında değişiklik yapmak isteyenler için dekorasyon fikirlerini paylaşıyor olacağız. Mutfak dekorasyonu yaparken ilk yapmanız gereken hangi bölümlerde değişiklik yapacağınızı ve ihtiyacınız olanların listesini çıkarmak olacaktır.. Can Alıcı Mutfak Dekorasyon Fikirleri