Büyükyalı İstanbul'da 0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun

Büyükyalı İstanbul'da 0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun

Lansmanın'da "Yeni Şehircilik" sloganı ile öne çıkan Büyükyalı İstanbul kolay taksit imkanı ve fiyatları ile alıcılarının ve yatırımcıların yüzünü güldürmeyi hedefliyor

Emlak Konut güvencesiyle ve yapımını üstlenen Özak GYO , Ziylan grup ve Yadigün İnşaat'ın ortaklaşa hayata geçirdiği İstanbul Kazlıçeşme'de inşaatına başlanan "yeni şehircilik" projesi olarak tanıtılan Büyükyalı İstanbul alıcılarına ve yatırım yapmak isteyenlere yüksek kazanç vaad ediyor. Bildiğiniz gibi Emlak Konut kampanyası yıl sonuna kadar devam ediyor ve bu kampanya kapsamında Büyükyalı İStanbul'daki sınırlı sayıdaki daire bu kampanyaya dahil edilmiş durumda.

Kampanyanın detaylarına göre banka kredisi ve kefile ihtiyaç duyulmuyor. Emlak konut kampanyasında daire sahibi olmak istiyorsanız Yüzde 10 peşinat ödeyerek 0,70 oranlarla 120 aya kadar taksit yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca 0,42 oran ödemek istiyorsanız alacağınız daireye 60 ayda sahip olabiliyorsunuz.

Temelinden ince işçiliğine kadar projeyi Emlak Konut GYO güvencesi ile yürütülen Büyükyalı İstanbul Sahil yolunda konumlanmakta olup risk bakımından en risksiz bölgede yer alıyor. Büyükyalı İstanbul, Daire m2 hesaplamalarında Emlak konut standartları uygulanmakta olup kamaoyunu en net ve doğru bir şekilde bilgilendiriyor.

 

Büyükyalı semt ve mevkii olarak şehrin en kazançlı yerlerinden birinde konumlandırıyor. Açıcak olursak Büyükyalı İstanbul projesinin konumlandığı bölgede marina,otel, alışveriş merkezi,hastane gibi bir çok sosyal alan yer alıyor. Bu sebepten dolayı Büyük Yalı İstanbul Fiyatları ve konumlandığı bölge bakımından yatırımcıların adeta göz bebeği haline geliyor.

Büyükyalı İstanbul trafik sorununa da el atarak bu sorunu düşürmeyi hedefliyor. Nitekim Deniz yolu günümüzde çok kullanılmadığından dolayı ve Büyükyalı İstanbul sahil kenarında olduğundan dolayı sakinlerine deniz yolu kullanmanın önünü açmayı hedefliyor.

Etiketler : Konut Projeleri