Büyükyalı İstanbul'da 0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun

truck

Lansmanın'da "Yeni Şehircilik" sloganı ile öne çıkan Büyükyalı İstanbul kolay taksit imkanı ve fiyatları ile alıcılarının ve yatırımcıların yüzünü güldürmeyi hedefliyor

Emlak Konut güvencesiyle ve yapımını üstlenen Özak GYO , Ziylan grup ve Yadigün İnşaat'ın ortaklaşa hayata geçirdiği İstanbul Kazlıçeşme'de inşaatına başlanan "yeni şehircilik" projesi olarak tanıtılan Büyükyalı İstanbul alıcılarına ve yatırım yapmak isteyenlere yüksek kazanç vaad ediyor. Bildiğiniz gibi Emlak Konut kampanyası yıl sonuna kadar devam ediyor ve bu kampanya kapsamında Büyükyalı İStanbul'daki sınırlı sayıdaki daire bu kampanyaya dahil edilmiş durumda.

Kampanyanın detaylarına göre banka kredisi ve kefile ihtiyaç duyulmuyor. Emlak konut kampanyasında daire sahibi olmak istiyorsanız Yüzde 10 peşinat ödeyerek 0,70 oranlarla 120 aya kadar taksit yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca 0,42 oran ödemek istiyorsanız alacağınız daireye 60 ayda sahip olabiliyorsunuz.

Temelinden ince işçiliğine kadar projeyi Emlak Konut GYO güvencesi ile yürütülen Büyükyalı İstanbul Sahil yolunda konumlanmakta olup risk bakımından en risksiz bölgede yer alıyor. Büyükyalı İstanbul, Daire m2 hesaplamalarında Emlak konut standartları uygulanmakta olup kamaoyunu en net ve doğru bir şekilde bilgilendiriyor.

Büyükyalı semt ve mevkii olarak şehrin en kazançlı yerlerinden birinde konumlandırıyor. Açıcak olursak Büyükyalı İstanbul projesinin konumlandığı bölgede marina,otel, alışveriş merkezi,hastane gibi bir çok sosyal alan yer alıyor. Bu sebepten dolayı Büyük Yalı İstanbul Fiyatları ve konumlandığı bölge bakımından yatırımcıların adeta göz bebeği haline geliyor.

Büyükyalı İstanbul trafik sorununa da el atarak bu sorunu düşürmeyi hedefliyor. Nitekim Deniz yolu günümüzde çok kullanılmadığından dolayı ve Büyükyalı İstanbul sahil kenarında olduğundan dolayı sakinlerine deniz yolu kullanmanın önünü açmayı hedefliyor.

"Büyükyalı İstanbul'da 0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun" Yorumlar

"Büyükyalı İstanbul'da 0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun" Benzer Haberler


Büyükyalı İstanbul

Büyükyalı İstanbul

En güzel projelerin yer aldığı İstanbul'da bu yıl Büyükyalı İstanbul projesi göz kamaştırmaya devam ediyor.. Büyükyalı İstanbul'da 0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun

Büyükyalı İstanbul 1 Milyon TL’den Satışta

Büyükyalı İstanbul 1 Milyon TL’den Satışta

Kazlıçeşme'de sahile birkaç adım mesafede yükselen Büyükyalı İstanbul projesi satışa çıktı. Büyükyalı İstanbul fiyatları 1 milyon TL'den başlıyor...Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat ortaklığında ve Emlak Konut

Büyükyalı İstanbul'da kefil ve kredi olmadan ev sahibi olma imkanı!

Büyükyalı İstanbul'da kefil ve kredi olmadan ev sahibi olma imkanı!

Büyükyalı İstanbul'da 0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun. İstanbul'da her geçen gün artış gösteren ev fiyatları ev alacakları zorlarken, Büyükyalı İstanbul bu duruma muhteşem bir çözüm getiriyor.

Büyükyalı, Emlak Konut'un En Çok Satılan Projeleri Arasında!

Büyükyalı, Emlak Konut'un En Çok Satılan Projeleri Arasında!

Büyükyalı İstanbul, 2016 yılının son 3 ayı içerisinde toplam olarak 534.000.000 TL'lik ciroya ulaşarak. Emlak Konut GYO'nun en çok satılan projelerinin arasına girdi. . Büyükyalı İstanbul'da 0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun

Avrasya Tüneli'ne En Yakın Proje : Büyükyalı

Avrasya Tüneli'ne En Yakın Proje : Büyükyalı

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ziylan Grup, Yenigün inşaatın ortak olarak yükseltmekte olduğu ve Emlak Konut güvencesi taşımakta olan Büyükyalı İstanbul, Kazlıçeşme sahil yolunda ve Avrasya Tüneli'ne en yakın konut projesi olarak dikkatleri üzerinde topluyor.

Büyükyalı İstanbul'da  0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun

Büyükyalı İstanbul'da 0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun

Lansmanın'da "Yeni Şehircilik" sloganı ile öne çıkan Büyükyalı İstanbul kolay taksit imkanı ve fiyatları ile alıcılarının ve yatırımcıların yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Büyükyalı İstanbul'da 0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun

Büyükyalı İstanbul'da evler ne zaman teslim edilecek?

Büyükyalı İstanbul'da evler ne zaman teslim edilecek?

Avrupa Yakası'nın ses getiren projelerinden Büyükyalı İstanbul'da inşaat kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden farklı girişimleri sayesinde Büyükyalı İstanbul'da kısa süre içinde pek çok evin satılması da dikkatlerden kaçmıyor. Peki merakla beklenen projede yaşam ne zaman başlayacak?. İşte en çok merak edilenler:

Büyükyalı İstanbul Satışta

Büyükyalı İstanbul Satışta

Emlak Konut GYO güvencesinde Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat ortaklığında, İstanbul Kazlıçeşme sahilinde inşaa edilen, “yeni şehircilik” projesi Büyükyalı İstanbul, satış ofisinde gerçekleştirilen lansmanı yapıldı.