Büyükyalı İstanbul 1 Milyon TL’den Satışta

truck

Kazlıçeşme'de sahile birkaç adım mesafede yükselen Büyükyalı İstanbul projesi satışa çıktı. Büyükyalı İstanbul fiyatları 1 milyon TL'den başlıyor...Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat ortaklığında ve Emlak Konut

Kazlıçeşme'de sahile birkaç adım mesafede yükselen Büyükyalı İstanbul projesi satışa çıktı. Büyükyalı İstanbul fiyatları 1 milyon TL'den başlıyor...Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat ortaklığında ve Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinde satışlar başladı.

Daha önce MIPIM ve Dubai Cityscape Fuarları’nda görücüye çıkan Büyükyalı İstanbul projesi Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Ziylan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyükekşi ve Yenigün İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Edip Yenigün’ün katılımıyla gerçekleşen lansmanla tanıtıldı.İstanbul Kazlıçeşme’de sahil yolu üzerinde hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesi toplam bin 404 adet bağımsız birimden meydana geliyor.

111 dönüm arazi üzerinde 4 farklı semt konseptinde yaşama geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinde 560 adet konut yer alıyor.

1 Milyon TL’den Başlayan Fiyatlarla

İstanbul’un yeni deniz semti olarak adlandırılan Büyükyalı İstanbul projesinde resmi satışlar başladı. Büyükyalı İstanbul fiyatları 1 milyon TL’den başlangıç gösteriyor. Projede metrekare fiyatları 13 bin TL ile 25 bin TL arasında değişiyor.

Tarihi Kampanyaya Dahil Edildi

Emlak Konut güvencesinde hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinde sınırlı sayıda daire Emlak Konut’un tarihi kampanyasına dahil edildi. Bu kapsamda yüzde 20 peşinatla kalan tutar yüzde 0,70 faizle 120 ay vadelendirilebiliyor.

Sahile Birkaç Adım Mesafede

Konutların yanı sıra otel ve ticari birimlerinde yer aldığı Büyükyalı İstanbul projesinde iş evin dışında üçüncü bir yaşam alanı ulaşıldı. Yürüyüş, bisiketler parkuru, açık spor alanlarının olduğu 30 kilometre uzunluğundaki sahil şeridine birkaç adım mesafede yükseliyor.

Ulaşımın Merkezinde

İstanbul’un önemli ulaşım yollarından olan sahil yolu üzerinde yükselen Büyükyalı İstanbul projesi ulaşım açısından avantajlı bir noktada yükseliyor. Kazlıçeşme ve yakında açılması planlanan Zeytinburnu marmaray duraklarına, toplu taşıma araçlarına, Avrasya Tüneli’ne, Yenikapı İDO İskelesi’ne, Bakırköy İDO İskelesi’ne ve Atatürk Havalimanı’na yakın mesafede konumlanıyor.

Yaşam 2019’da Başlıyor

2019 yılında yaşamın başlaması planlanan Büyükyalı İstanbul projesinde cafeler, restoranlar, kültür ve sanat merkezi, moda tasarım atölyesi, müzik okulu, çocuk kulübü, spor kursları, oyuncak müzesi, etüd merkezi, sanat atölyeleri, tenis kortu, yüzme havuzu gibi sosyal yaşam alanları sunuluyor.Projeyle ilgili bilgi veren Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Büyükyalı İstanbul’un projelendirme çalışmalarını uzun tuttuklarını ve çok titiz bir şekilde çalıştıklarını söyledi. Akbalık, “Proje yola çıktığında birşeyleri düzeltmek bize doğru gelmiyor. O yüzden projelendirme sürecini uzun tuttuk” dedi.

"Ulaşım ve Altyapı Konut Fiyatlarını Doğrudan Etkiliyor"

Mottolarını ‘Büyükyalı Kazandırır’ olarak belirlediklerini söyleyen Akbalık, “Projenin en büyük değerlerinden biri lokasyonu. Denizyolu, karayolu ve raylı ulaşımın kesiştiği noktada yükseliyor. Dünyadaki birçok büyük şehir incelediğinde ulaşım seçeneklerinin çeşitlenmesi ve farklı altyapı yatırımlarının tamamlanması bu bölgelerde fiyatları doğrudan etkiliyor. Altyapısı ve ulaşım çalışmalarının bitmesiyle birçok şehirde ortalama yüzde 40 prim görüldü” diye konuştu.

Net Brüt Metrekarede Avantaj

Büyükyalı’nın sahil şeridinde Emlak Konut güvencesinde tek proje olma özelliği ile değerli ve risksiz olduğuna dikkat çeken Akbalık, “Net ve brüt metrekare farkını hesaplamada hassasız. Piyasa mevcutlarına oranla daha avantajlıyız. Yüzde 10 ile yüzde 20’ye varn net brüt farklı bulunuyor” diyerek sözlerini sonlandırdı.

“Tarihi Yarımada Silüetine Zarar Vermeyecek”

Proje ortaklarına teşekkür ederek sözlerine başlayan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ise siluet konusuna değindi. Kurum, “Proje siluet açısından Tarihi Yarımada’ya zarar vermeyecek. Tüm etüt çalışmaları yapıldı. Proje ona göre onaylandı” dedi.

"Büyükyalı İstanbul 1 Milyon TL’den Satışta" Yorumlar

"Büyükyalı İstanbul 1 Milyon TL’den Satışta" Benzer Haberler


Büyükyalı İstanbul

Büyükyalı İstanbul

En güzel projelerin yer aldığı İstanbul'da bu yıl Büyükyalı İstanbul projesi göz kamaştırmaya devam ediyor.. Büyükyalı İstanbul 1 Milyon TL’den Satışta

Büyükyalı İstanbul 1 Milyon TL’den Satışta

Büyükyalı İstanbul 1 Milyon TL’den Satışta

Kazlıçeşme'de sahile birkaç adım mesafede yükselen Büyükyalı İstanbul projesi satışa çıktı. Büyükyalı İstanbul fiyatları 1 milyon TL'den başlıyor...Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat ortaklığında ve Emlak Konut

Büyükyalı İstanbul'da kefil ve kredi olmadan ev sahibi olma imkanı!

Büyükyalı İstanbul'da kefil ve kredi olmadan ev sahibi olma imkanı!

Büyükyalı İstanbul 1 Milyon TL’den Satışta. İstanbul'da her geçen gün artış gösteren ev fiyatları ev alacakları zorlarken, Büyükyalı İstanbul bu duruma muhteşem bir çözüm getiriyor.

Büyükyalı, Emlak Konut'un En Çok Satılan Projeleri Arasında!

Büyükyalı, Emlak Konut'un En Çok Satılan Projeleri Arasında!

Büyükyalı İstanbul, 2016 yılının son 3 ayı içerisinde toplam olarak 534.000.000 TL'lik ciroya ulaşarak. Emlak Konut GYO'nun en çok satılan projelerinin arasına girdi. . Büyükyalı İstanbul 1 Milyon TL’den Satışta

Avrasya Tüneli'ne En Yakın Proje : Büyükyalı

Avrasya Tüneli'ne En Yakın Proje : Büyükyalı

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ziylan Grup, Yenigün inşaatın ortak olarak yükseltmekte olduğu ve Emlak Konut güvencesi taşımakta olan Büyükyalı İstanbul, Kazlıçeşme sahil yolunda ve Avrasya Tüneli'ne en yakın konut projesi olarak dikkatleri üzerinde topluyor.

Büyükyalı İstanbul'da  0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun

Büyükyalı İstanbul'da 0,42 ödeme seçeneğiyle ev sahibi olun

Lansmanın'da "Yeni Şehircilik" sloganı ile öne çıkan Büyükyalı İstanbul kolay taksit imkanı ve fiyatları ile alıcılarının ve yatırımcıların yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Büyükyalı İstanbul 1 Milyon TL’den Satışta

Büyükyalı İstanbul'da evler ne zaman teslim edilecek?

Büyükyalı İstanbul'da evler ne zaman teslim edilecek?

Avrupa Yakası'nın ses getiren projelerinden Büyükyalı İstanbul'da inşaat kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden farklı girişimleri sayesinde Büyükyalı İstanbul'da kısa süre içinde pek çok evin satılması da dikkatlerden kaçmıyor. Peki merakla beklenen projede yaşam ne zaman başlayacak?. İşte en çok merak edilenler:

Büyükyalı İstanbul Satışta

Büyükyalı İstanbul Satışta

Emlak Konut GYO güvencesinde Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat ortaklığında, İstanbul Kazlıçeşme sahilinde inşaa edilen, “yeni şehircilik” projesi Büyükyalı İstanbul, satış ofisinde gerçekleştirilen lansmanı yapıldı.