Bursa Tuana Evleri yeni sahiplerini bekliyor!

truck

Bursa'nın en merkezi konumlarından olan İstanbul Caddesi üzerinde yer alan Bursa Tuana Evleri, yeni yatırımcılarını bekliyor.

Uzun zamandır inşasına devam edilen Bursa Tuana Evleri, bölgenin en önemli projeleri arasında yer gösteriyor. Çok büyük bir alana inşa edilen ve bölgenin de kalkınması için mükemmel bir girişim sunan Bursa Tuana Evler, İstanbul Caddesi üzerinde yer alan lokasyonu ile de cazip bir hale geliyor.

365 daşre ile yola çıkan ve ardından da bölgedeki ticari faaliyetleri arttırmak için farklı bir girişimde bulunan Bursa Tuana Evleri, 11 ayda tamamlanma rekoru kırıyor. Bölgedeki ticari hayatın çok canlı olması ile birlikte kısa süre içinde farklılık oluşturmak isteyenler için Bursa Tuana Evleri hem yatırım için hem de yaşam için muhteşem bir proje olarak görülüyor.

Bursa Tuana Evleri fiyatları ne kadar?

Bursa'nın en merkezi konumlarından biri olan İstanbul Caddesi'nde yer alan Bursa Tuana Evleri rekor bir süre ile tamamlandı. Büyük bir kompleks olan Bursa Tuana Evleri'nin toplamda 11 ayda tamamlanması yatırımcıları da son derece memnun etti. Hızla tamamlanan Bursa Tuana Evleri, işyerlerine de ev sahipliği yaptığı için çok canlı bir bölge olacak.

Maslak gibi İstanbul'un iş merkezi modelini Bursa'ya taşımaya hazırlanan pek çok inşaat firması fiyatları da uygun tutarak, yatırımcıları memnun ediyor. Kısa süre içinde gerçekleştirilen lansman ile birlikte Bursa Tuana Evleri'nde fiyatları 362 bin liradan başlıyor.

"Bursa Tuana Evleri yeni sahiplerini bekliyor!" Yorumlar

"Bursa Tuana Evleri yeni sahiplerini bekliyor!" Benzer Haberler


Bursa Orhaneli’nde TOKİ, 168 Sosyal Konut Yapacak

Bursa Orhaneli’nde TOKİ, 168 Sosyal Konut Yapacak

Uzunca süreden bu yana faaliyetlerini devam ettiren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, geçmişten günümüze kadar süre gelen konut projelerindeki üstün başarıları ile ve inşa etmiş olduğu sosyal konut, toplu konut ve tarım köy cinsi konutlar ile on binlerce ev sahibi olma hayali ile yaşayan vatandaşımızı bu hayaline kavuşturarak çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.. Bursa Tuana Evleri yeni sahiplerini bekliyor!

Bursa Çakırlı’ya TOKİ Konutları Geliyor

Bursa Çakırlı’ya TOKİ Konutları Geliyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Bursa Çakırlı’da hayata geçirilmesi planlanan toplu konut projesine dair bir takım bilgiler geliyor. Söz konusu olan konut projesi kapsamında satışa sunulan daireler için başvurular 26 Ocak- 26 Mart 2017 tarihleri arasında yapılabilecektir. Söz konusu konut projesine dair ve satışa sunulan konutlara dair ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

İnşaatçılar Yönünü Bursa'ya Çevirdi!

İnşaatçılar Yönünü Bursa'ya Çevirdi!

Bursa Tuana Evleri yeni sahiplerini bekliyor!. Bursa'da sanayi yatırımlarının yanında inşaat yatırımlarının da önü arkası kesilmiyor. Bursa'nın Balat ve Nilüfer semtleri gayrimenkul yatırımları içerisinde öne çıkmış olan semtler olarak belirmekte.

Bursa Tuana Evleri yeni sahiplerini bekliyor!

Bursa Tuana Evleri yeni sahiplerini bekliyor!

Bursa'nın en merkezi konumlarından olan İstanbul Caddesi üzerinde yer alan Bursa Tuana Evleri, yeni yatırımcılarını bekliyor.. Bursa Tuana Evleri yeni sahiplerini bekliyor!

Bursa'nın Cazibe Merkezi Soğanlı Olacak!

Bursa'nın Cazibe Merkezi Soğanlı Olacak!

Osmangazi'deki kentsel dönüşüm çalışmalarını aktaran Belediye Başkanı Dündar, Soğanlı'dan yabancıların bile konut aldığını dile getirdi.

Bursa'nın Kentsel Dönüşüm İhtiyacı %70'in Üzerinde!

Bursa'nın Kentsel Dönüşüm İhtiyacı %70'in Üzerinde!

BUSİAD, şehir ekonomisinin yanında sektörel değerlendirmelerde de bulundu. Bursa'nın Türkiye genelinde kentsel dönüşüme en çok ihtiyacı olan şehirlerin başında geldiğini betimlemekte olan raporda, kentin tekrardan planlanması gerektiği alanların %70'in üzerinde olduğunu açıkladı.. Bursa Tuana Evleri yeni sahiplerini bekliyor!

Bursa Nilüfer Sitesinde Kentsel Dönüşüm Hız Kazandı!

Bursa Nilüfer Sitesinde Kentsel Dönüşüm Hız Kazandı!

Bursa’da eskimiş yapıların ortadan kaldırılması için neredeyse her gün 1 bina yıkılıp yerine sportif faaliyetleri gerçekleştirmek amacıyla araçlar yapılıyor. Büyükşehir Belediyesi kentsel dönüşüm düşüncesinde ektiği tohumları biçmeye başladı.

Bursa Nilüfer 'de Orange City Projesi 410 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

Bursa Nilüfer 'de Orange City Projesi 410 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

Orange City projesi Bursa Nilüfer'de hayata geçirilen en güzel projelerden biri olurken, özellikleri ise ev almak isteyenleri cezbedici olarak ön plana çıkıyor. Alanı 15 bin metrekare olan Orange City projesi 9 blok halinde Bursa Nilüfer'de yükseliyor. Toplam 116 adet daireden meydana gelen daireler herkese hitap ediyor.