Beylikdüzü Güverte Evleri teslim tarihi ne zaman?

Beylikdüzü Güverte Evleri teslim tarihi ne zaman?

Beylikdüzü'nün en güzel ve en özellikli projesi Güverte Evleri, yeni sahiplerine kapılarını sonuna kadar açıyor.

İstanbul'da zorlaşan yaşam genel olarak emlak piyasasını vuruyor. Her geçen gün artış gösteren nüfus ile birlikte kentte yaşanan sorunların başında konut sıkıntısı geliyor. Konutların az olması ve bu anlamda da herkesin büyük sorunlarla karşı karşıya kalması daha farklı projelerin de ortaya çıkmasına neden oluyor.

 

Birbirinen yakın evlerden sıkılan ve çocuklarına çok daha güzel alanlarda oyun oynayabilecekleri bir gelecek vaad etmek isteyen evebeynler için Beylikdüzü dikkatleri üzerine çekiyor. Beylikdüzü'nün yeni projelerinden olan Güverte Evleri'de çocuğunuz ve aileniz ile doyasıya vakit geçirmenizi sağlıyor. Şehir merkezine yakınlığı ile bilinen Beylikdüzü'nde çok hızlı bir şekilde inşa edilen Güverte Evleri, Nisan 2017'den itibaren anahatar teslimi yapmayı amaçlıyor.

 

Güverte Evleri özellikleri neler?

 

Beylikdüzü'nün önemli bölgelerinden birinde bulunan ve bu anlamda da farklılık oluşturan Güverte Evleri'nde 4.700 m2 yeşil alan,yüzme havuzu ve fitness center, çocuk parkı ve otopark bulunuyor. 

 

Güverte Evleri fiyatları ne kadar?

 

Proje bazında her geçen gün değer kazana Güverte Evleri'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daireleri ile dikkatleri üzerine çeken Güverte Evleri, Marmara Denizi ve liman ile marina panoraması sunuyor.

 

Fiyatların 365 bin liradan başladığı Güverte Evleri'nde daire büyüklüğüne göre de ücretler değişiklik gösteriyor.

Etiketler : Konut Projeleri