Bahçeşehir Strada Yüzde 1 Peşinatla Ev Sahibi Yapıyor

Bahçeşehir Strada Yüzde 1 Peşinatla Ev Sahibi Yapıyor

Konut kredisi kullanımında banka faiz oranlarının yüksek olması nedeniyle, Akzirve Gayrimenkul ev sahibi olmak isteyenlere finansal fırsatlar sunuyor. Şirket finansmanı sayesinde 40 aya varan vade avantajı ve %1 peşinat ile ev sahibi olma fırsatı Bahçeşehir Strada'da.

Türkiye'de 25 yıldır sürdürdüğü ticari faaliyetlerinin yanında inşaat sektöründe de yatırımlar yapan Akzirve Gayrimenkul & Yatırım geçtiğimiz ay Strada projesinin lansmanını gerçekleştirdi.

İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçecek olan Strada projesi, 350 bin metrekarelik alan üzerine inşa ediliyor olacak. Üç etapta bitirilmesi planlanan proje de toplamda 2.500 konut yer alırken, 747 konut bulunan ilk etabın Aralık 2018'e kadar tamamlanması planlanıyor. İkinci ve üçüncü etapların ise birer yıl arayla bitirilmesi öngörülmekte. Ayrıca 100'ün üzerinde de birbirinden bağımsız olarak ticari alanlar inşa edilecek. 

2010 yılında Akzirve grubun portföyüne katılan arazinin fizibilite çalışmaları titizlikle yürütüldü. Projenin mimarisi için de uzun görüşmelerden sonra ünlü mimar Bünyamin Derman'la çalışılmaya karar verildi. Her ayrıntısıyla fark yaratan proje de sadece bina ve konutların mimari detaylarına değil, yaşam alanlarının da mimari detayları için özen gösteriliyor. Strada'dan ev sahibi olanlar bu farkındalık sayesinde sadece bir daireye değil, yepyeni bir yaşam alanına da kavuşmuş olacaklar.

Bahçeşehir Strada'da konut fiyatlarının KDV'si dahil 240.000 TL'den başlayacağı verilen bilgiler arasında. Konut kredisi kullanımında banka faiz oranlarının yüksek olması nedeniyle, Akzirve Gayrimenkul tarafından ev sahibi olmak isteyenlere finansal fırsatlarda sağlanıyor. Bu kapsamda şirket finansmanı sayesinde 40 aya varan vade avantajı sunuluyor. %1 peşinat ile ev sahibi olma imkanının yanında, peşin ödemede de %10 indirim avantajı veriliyor.

Lansmana özel fiyatları ile yatırımcıların beğenisine sunulan proje de 1+1'den 5+1'e kadar farklı büyüklükler de daire seçenekleri de mevcut. Strada'da inşa edilmesi planlanan alışveriş caddesi de ünlü markaları, restoran ve kafeleri konut sakinlerinin hizmetine sunuyor olacak. Klasik ve modern mimarinin bir arada sergilendiği proje de, spor ve eğlence alanlarıyla da tüm sosyal donaltılar bir arada sergileniyor.

Bahçeşehir Strada Yüzde 1 Peşinatla Ev Sahibi Yapıyor

Konumu itibariyle de fark yaratması beklenen Strada, 3. Havalimanı ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığı ile yatırım yapmayı düşünenler için cazibe merkezi haline geliyor. 2019 yılında hizmete girmesi planlanan Mahmutbey-Bahçeşehir metro hattının tamamlanması ile de bölgede oturanlar, yeni bir ulaşımı ağına daha kavuşmuş olacaklar.

Etiketler : Konut Projeleri