Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!

truck

Bir çok kişi tarafından uzun zamandır takibine devam edilen Bağcılar Göztepe Life Evleri'nin fiyatları belli oldu.

Bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen Bağcılar Göztepe Life Evleri için detaylar da belli oluyor. İstanbul Bağcılar'da yer alan ve proje değeri ile dikkatleri çeken Göztepe Life Evleri yatırımcısına da türlü fırsatlar sunuyor. 

Her geçen gün yükselen konut fiyatları nedeniyle yeni çözüm arayışları içerisine girenler için ödeme kolaylığı da sunan Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan satışlarla müşterilerini bekliyor. Peşinat veya taksitli seçenekleri sayesinde ev alımını kolaylaştıran Göztepe Life Evleri özellikleri ile de genel olarak tercihler arasında yer alıyor.

Göztepe Life Evleri fiyat listesi ve özellikleri

Göztepe Life Evleri'nde genel olarak akıllı ev sistemlerinin tercih edilmesi herkesin de daha sağlam adımlar atmasına olanak veriyor. Güvenlik açısından daha sağlam olan Göztepe Life Evleri aynı zamanda daire sahiplerine kapalı otopark, bahçe, oyun alanları ve fitness center gibi aktivite alanları sunuyor.

100 metrekare evleri ile daha büyük ve geniş yaşam alanı sunan Göztepe Life Evleri, 300 bin liradan başlayan fiyatları ile tanıtım ofislerine sizleri bekleyen Göztepe Life Evleri metrekare fiyatı için de 3 bin lira civarında bir fiyat biliyorum. Oda sayısı ile daireleri ihtiyaca göre dizayn eden Göztepe Life Evleri, proje bitiminib ardından metrekare fiyatlarını 4 bin liraya çıkarmayı hedefliyor.

"Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!" Yorumlar

"Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!" Benzer Haberler


Onur Park Life İstanbul'da 120 Ay, %0,44 Faiz Avantajı!

Onur Park Life İstanbul'da 120 Ay, %0,44 Faiz Avantajı!

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş. tarafından yapılmakta olan Onur Park Life İstanbul projesinde %5 peşinat, %0,44 faiz oranıyla 120 ay vadeli ödeme avantajı sunulmakta.. Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!

İzmir Flex Life Studio'da son daireler!

İzmir Flex Life Studio'da son daireler!

İzmir Çiğli'de geçtiğimiz yıllarda temeli atılan ve pek çok kişi tarafından büyük bir merakla takip edilen projelerden olan Flex Life Studio, son daireleri ile geliyor. Bir çok dairenin satışının tamamlandığı Flex Life Studio'da ev alacaklar muhteşem kampanyalardan yararlanabilecek.

Reimco Celestia Life Sancaktepe

Reimco Celestia Life Sancaktepe

Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!. İstanbul'un en yeni projelerinden biri olan ve uzun zamandır da beklenmeye devam edilen Celestia Life Sancaktepe yeni fiyatları ile dikkat çekiyor.

Flex Life Studio İle Benzersiz Bir Yaşamın Kapılarını Aralayın!

Flex Life Studio İle Benzersiz Bir Yaşamın Kapılarını Aralayın!

İzmir Çiğli'de geçmiş olduğumuz yıllarda temeli atılmış olan ve pek çok kişi aracılığıyla büyük bir merak konusu olmuş olan projelerden Flex Life Studio, son daireleriyle gelmekte. Bir çok dairenin satışının tamama erdiği projede ev almak isteyenler muhteşem kampanyalardan yarar elde edebilecek. . Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Atlantik Life satışlarında patlama yaşanıyor!

Atlantik Life satışlarında patlama yaşanıyor!

Yapıldığı ilk günden bu yana herkesin dikkatini çekmeye devam eden Atlantik Life, kısa bir süre içerisinde mükemmel satış oranlarına ulaştı.

Atasu Life özellikleri ile yeni sahiplerini bekliyor

Atasu Life özellikleri ile yeni sahiplerini bekliyor

İstanbul'un en değerli bölgelerinden biri olan Ataşehir'de bulunan Atasu Life, yeni alıcılarını bekliyor.. Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Onur Park Life İstanbul Projesi 120 Ay Vadeli 0,69 Oranında Faiz İle Satış Yapmakta!

Onur Park Life İstanbul Projesi 120 Ay Vadeli 0,69 Oranında Faiz İle Satış Yapmakta!

Onur Park Life İstanbul Projesi 120 ay'a kadar vade verirken bu vadenin faizini sadece %0.69 olarak belirledi. Onur Park Life İstanbul Projesi buna ek olarak %8 KDV oranı ile Türkiyenin en sağlam bankalarından olan İş Bankasının güvencesiyle satışa sunuluyor

Onur Park Life İstanbul'da Kampanya Var!

Onur Park Life İstanbul'da Kampanya Var!

Onur Park Life İstanbul'dan %5 peşinatlı, %20'si teslimde ödemeli, 0,69 oranlı ve 120 ay vadeli dev kampanya! Mart ayına kadar devam ediyor.