Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!

truck

Bir çok kişi tarafından uzun zamandır takibine devam edilen Bağcılar Göztepe Life Evleri'nin fiyatları belli oldu.

Bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen Bağcılar Göztepe Life Evleri için detaylar da belli oluyor. İstanbul Bağcılar'da yer alan ve proje değeri ile dikkatleri çeken Göztepe Life Evleri yatırımcısına da türlü fırsatlar sunuyor. 

Her geçen gün yükselen konut fiyatları nedeniyle yeni çözüm arayışları içerisine girenler için ödeme kolaylığı da sunan Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan satışlarla müşterilerini bekliyor. Peşinat veya taksitli seçenekleri sayesinde ev alımını kolaylaştıran Göztepe Life Evleri özellikleri ile de genel olarak tercihler arasında yer alıyor.

Göztepe Life Evleri fiyat listesi ve özellikleri

Göztepe Life Evleri'nde genel olarak akıllı ev sistemlerinin tercih edilmesi herkesin de daha sağlam adımlar atmasına olanak veriyor. Güvenlik açısından daha sağlam olan Göztepe Life Evleri aynı zamanda daire sahiplerine kapalı otopark, bahçe, oyun alanları ve fitness center gibi aktivite alanları sunuyor.

100 metrekare evleri ile daha büyük ve geniş yaşam alanı sunan Göztepe Life Evleri, 300 bin liradan başlayan fiyatları ile tanıtım ofislerine sizleri bekleyen Göztepe Life Evleri metrekare fiyatı için de 3 bin lira civarında bir fiyat biliyorum. Oda sayısı ile daireleri ihtiyaca göre dizayn eden Göztepe Life Evleri, proje bitiminib ardından metrekare fiyatlarını 4 bin liraya çıkarmayı hedefliyor.

"Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!" Yorumlar

"Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!" Benzer Haberler


Bağcılar Albayrak Sitesi'nde Dönüşüm Tahliyesi!

Bağcılar Albayrak Sitesi'nde Dönüşüm Tahliyesi!

Bağcılar'da Albayrak Sitesi'ndeki 16 adet dairenin kentsel dönüşüm projesi kapsamında zorla tahliyesi yapıldı. İstanbul Bağcılar Demirkapı Mahallesinde bulunmakta olan Albarak Sitesi'ndeki 16 adet daire Kentsel Dönüşüm dayatmasıyla yüzyüze kaldı.. Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.

Yaşam Plus Bağcılar Fiyatları 465.000 TL'den Başlıyor!

Yaşam Plus Bağcılar Fiyatları 465.000 TL'den Başlıyor!

Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!. Yaşam Plus Bağcılar satılık daire fiyatları 1.000.000 TL'ye kadar uzanış göstermekte. Yaşam Plus Bağcılar projesi metro durağına yürüme mesafesinde kendisini gösteriyor.

Yaşam Plus Bağcılar'da Elit Bir Hayat Yaşayın!

Yaşam Plus Bağcılar'da Elit Bir Hayat Yaşayın!

Yaşam Plus, modern mimarinin incelik ve akıllı çizgilerine sahip, sadece gösterişli değil, eş zamanlı olarak yaşamınıza değer katacak bir proje olarak kendini gösteriyor. İstanbul'a bağlı olan Bağcılar ilçesi üzerinde hayata ggeçecek projede, 2+1'den 4+1'e kadar daire tiplemeleri bulunuyor.. Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Bağcılar Metro Center ne zaman satışa çıkacak?

Bağcılar Metro Center ne zaman satışa çıkacak?

İstanbul'un merkez bölgelerinden biri olan ve uzun zamandır da büyük bir merakla beklenmeye devam edilen Bağcılar Metro Center çok kısa bir süre içerisinde satışa çıkacak. Satışa çıkmadan önce özellikleri ile merak edilen Bağcılar Metro Center, bu açıdan herkes için de büyük farklılık yaratacak.

Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Bir çok kişi tarafından uzun zamandır takibine devam edilen Bağcılar Göztepe Life Evleri'nin fiyatları belli oldu.. Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Bağcılar Riskli Alan Krokisi

Bağcılar Riskli Alan Krokisi

İstanbul Bağcılar ilçesinde çok sayıda bölge 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Binaların Dönüştürülmesi Kanunun ilgili maddesi gereğince “Riskli Alan” edilirken, konuyla ilgili kararda geçtiğimiz aylarda resmi gazetede yayımlanmıştı. Yürürlüğe giren karara göre Bağcılar ilçesinin Merkez, Sancaktepe, İnönü, Çınar ve Yavuzselim mahallelerinde bulunan riskli yapılar hazırlanan planın detayları...

Bağcılar Ilgaz Park Evleri'nde 350 bin liraya daire!

Bağcılar Ilgaz Park Evleri'nde 350 bin liraya daire!

Bağcılar'ın gözde projelerinden biri olan Ilgaz Park Evleri için 350 bin liradan başlayan fiyatlar herkesi de memnun ediyor.