Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Bağcılar Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan fiyatlarla!
Editör: Zeynep Kaya Konut Projeleri 5 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen Bağcılar Göztepe Life Evleri için detaylar da belli oluyor. İstanbul Bağcılar’da yer alan ve proje değeri ile dikkatleri çeken Göztepe Life Evleri yatırımcısına da türlü fırsatlar sunuyor. 

 

Her geçen gün yükselen konut fiyatları nedeniyle yeni çözüm arayışları içerisine girenler için ödeme kolaylığı da sunan Göztepe Life Evleri 300 bin liradan başlayan satışlarla müşterilerini bekliyor. Peşinat veya taksitli seçenekleri sayesinde ev alımını kolaylaştıran Göztepe Life Evleri özellikleri ile de genel olarak tercihler arasında yer alıyor.

 

Göztepe Life Evleri fiyat listesi ve özellikleri

 

Göztepe Life Evleri’nde genel olarak akıllı ev sistemlerinin tercih edilmesi herkesin de daha sağlam adımlar atmasına olanak veriyor. Güvenlik açısından daha sağlam olan Göztepe Life Evleri aynı zamanda daire sahiplerine kapalı otopark, bahçe, oyun alanları ve fitness center gibi aktivite alanları sunuyor.

 

100 metrekare evleri ile daha büyük ve geniş yaşam alanı sunan Göztepe Life Evleri, 300 bin liradan başlayan fiyatları ile tanıtım ofislerine sizleri bekleyen Göztepe Life Evleri metrekare fiyatı için de 3 bin lira civarında bir fiyat biliyorum. Oda sayısı ile daireleri ihtiyaca göre dizayn eden Göztepe Life Evleri, proje bitiminib ardından metrekare fiyatlarını 4 bin liraya çıkarmayı hedefliyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com