Babacan Port Royal Satış Ofisi Açıldı

truck

Babacan Holding’in kendi arazisi üzerinde hayata geçirdiği eşsiz projeleri için kampanyaların da ardı arkası kesilmiyor. Holding kendi bünyesinden kullandırdığı kredilerde de 50 ay vade ve sıfır faiz imkanı sunarken, 0.59 faiz oranıyla 10 yıl vade ile ev sahibi olmanızda mümkün.

2002 yılından beri kendi geliştirdiği arsalar üzerinde inşa ettiği konut projeleri ile bilinen Babacan Holding güvenli ve nitelikli yaşam alanları inşa etmeye devam ediyor. Yükseldiği konum itibariyle lokasyonunun lüks ama en ulaşılabilir projesi olan Babacan Port Royal’in satış ofisi açıldı.

Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na yakın lokasyonda ve E5 üzerinde bulunan ‘Babacan Port Royal’ projesinin kısa süre önce ön talepleri alınmaya başlanıldı. 10 Aralık Cumartesi günü gerçekleşen Port Royal satış ofisinin açılışına sektör uzmanları, iş dünyası ve cemiyet hayatından tanınmış kişiler katılım sağladı. 

Bugün düzenlenen bir kokteyl ile satış ofisini açan ‘Babacan Port Royal’ Küçükçekmece’nin en iddialı, en kaliteli ve tüm bu ayrıcalıklarına rağmen de en hesaplı projelerinden olma iddiasını sürdürmeye devam edecek gibi.

Açılışta konuşan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, projelerinin öne çıkan özellikleri ile sunduğu imkanlar hakkında açıklamalar da bulundu. Babacan, “Babacan Port Royal projemiz ön talep toplama sürecinde halkımızdan büyük ilgi gördü” dedi. Cumhurbaşkanının çağrısı ile ekonomiye destek vermek için, Babacan Yapı olarak kendilerinin de kampanya başlattıklarını söyledi. Tüm projelerinde geçerli olmak üzere, dövizini bozdurup gelen müşterilerine % 20 indirim uyguladıklarını belirtti. Şu anda da konut sektöründe döviz kampanyasına destek veren ilk firma olduklarının bilgisini paylaştı.

Babacan Port Royal Satış Ofisi Açıldı

Ön talep satışları için özel sunulan ekonomik fiyatlarla yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaran Babacan Port Royal, bulunduğu bölgedeki diğer projelere kıyasla % 30 daha ekonomik fiyatlar ile satılıyor. 120 ay vade imkanı ve 0.59 faiz avantajıyla da kolay ödeme koşulları sunuyor.

Babacan Holding’in kendi arazisi üzerinde hayata geçirdiği eşsiz projeleri için kampanyaların da ardı arkası kesilmiyor. Holding kendi bünyesinden kullandırdığı kredilerde de 50 ay vade ve sıfır faiz imkanı sunuyor.

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Adon Mimarlık tarafından yapılacak olan Babacan Port Royal, yaklaşık 16 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. 4 bloktan oluşacak proje de 897 adet konut ve 43 dükkan yer alırken, otel ve ticari alanlarda bulunuyor. Port Royal’de dairelerin metrekareleri henüz belli değilken, 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer verildi.

Yaklaşık 10 bin metrekare yeşil alana sahip olan projede yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları da yer alıyor. Babacan Port Royal projesindeki bin metrekarelik kapalı alan içerisinde de fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, hamam, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi sosyal aktivite alanlarına yer ayrılmış durumda. Konumu itibariyle okul, hastane ve devlet dairelerini yakın olmasının yanında çeşitli toplu taşıma imkanları sayesinde ulaşımda kolaylıkla sağlanabiliyor.

Babacan Port Royal Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Babacan Port Royal İletişim Bilgileri
Web : http://www.babacanportroyal.com/
Telefon : 444 2 420
Adres : Kartaltepe Mah. 1. Malazgirt Cad. No:6 Sefaköy/Küçükçekmece

"Babacan Port Royal Satış Ofisi Açıldı" Yorumlar

"Babacan Port Royal Satış Ofisi Açıldı" Benzer Haberler


Babacan Port Royal'e Ön Satışlarda Çok Yoğun İlgi Var!

Babacan Port Royal'e Ön Satışlarda Çok Yoğun İlgi Var!

Babacan Holding'in lokasyonunun en lüks ancak en ulaşılabilir projesi olan "Babacan Port Royal", ön talep satışlarıyla rekorlar üstüne rekor kırıyor. 0.59 faiz, 120 ay vade garantisiyle satışa çıkan Babacan Port Royal'e, ön satışlarda yoğun talep geldi.. Babacan Port Royal Satış Ofisi Açıldı

Babacan Holding'in 20 Yıl Vadeli Kampanyası!

Babacan Holding'in 20 Yıl Vadeli Kampanyası!

Babacan Holding, konut sahibi olma arzusu içerisinde bulunan kişiler adına yeni bir kampanya altına imza atmakta. Şirketin projelerinde, 20 yıl vade, aylık %0.75 ila %0.85 arasında faiz oranları ile artık konut sahibi olmak çok basit bir hale getirildi.

Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!

Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!

Babacan Port Royal Satış Ofisi Açıldı. Beylikdüzü'nün iki gözde projesi olan Babacan Premium ve Babacan Palace'da muhteşem indirimler de herkesi şaşırtıyor.

Babacan Port Royal Fiyatları 277 Bin TL'den Başlıyor!

Babacan Port Royal Fiyatları 277 Bin TL'den Başlıyor!

Babacan Port Royal'de ön talep sürecinde olan fiyat avantajı devam etmekte. 50 ay sıfır faiz avantajıyla satışa sunulmuş olan Babacan Port Royal, yatırımcının karşısına lansman öncesi kaçırılmaması gereken fırsatlarla çıkmakta.. Babacan Port Royal Satış Ofisi Açıldı

Babacan Premium Teslim Tarihi Haziran 2018

Babacan Premium Teslim Tarihi Haziran 2018

Babacan Premium projesi, Babacan yapı imzasını Esenyurt Adile Naşit Bulvarı üzerinde taşımaktadır. 28.320 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Babacan Premium, 7 farklı bloktan oluşma ve toplam konut sayısı 1216 olmaktadır. Kapalı AVM ve cadde dükanlarıda içerisinde olmak üzere toplam olarak 102 ticari ünite yer alıyor. Bağımsız alan toplamı ise 1318 olarak belirlendi.

Babacan Palace Teslim Tarihi 2018 Mart

Babacan Palace Teslim Tarihi 2018 Mart

Babacan Palace'ta teslimler mart ayında start alıyor. Babacan Yapı aracılığıyla Beylikdüzü üzerinde inşa edilmiş olan ultra lüks projeden konut sahibi olmak için 40 ay 0 faiz kampanyası da devam etmekte. . Babacan Port Royal Satış Ofisi Açıldı

Babacan Palace'da Teslim Heyecanı Başlıyor!

Babacan Palace'da Teslim Heyecanı Başlıyor!

Kendi arsalarının üzerinde inşa etmiş olduğu lüks konut projeleriyle sektör üzerinde kendini ön planda göstermiş olan Babacan Holding'in, Beylikdüzü üzerinde inşa etmiş olduğu gösterişli proje Babacan Palace'da teslim heyecanı başlamış durumda.

Babacan Holding'in 2016 Yılının Son Kampanyası!

Babacan Holding'in 2016 Yılının Son Kampanyası!

Konut sahibi olma arzusu içerisinde bulunanlara 1 yıl boyunca kaçırılmaması gereken bir fırsat süren Babacan Holding'in çok cazip fırsat ve kampanyaları 31 Aralık 00:00 'da sona erecek!