Atlantik Life satışlarında patlama yaşanıyor!

truck

Yapıldığı ilk günden bu yana herkesin dikkatini çekmeye devam eden Atlantik Life, kısa bir süre içerisinde mükemmel satış oranlarına ulaştı.

İstanbul'un yükselen değerleri arasında yer alan Pendik'te inşa edilen Atlantik Life, proje başlama tarihinden itibaren herkesin de dikkatini çekmişti. Uzun zamandır yapımı beklenen Atlantik Life için pek çok kişi sıraya girmiş ve henüz proje bitmeden emlak alımlarına başlamıştı.

Güzel bir yaşam sahibi olabilmek adına en yeni girişimleri de sağlayan Atlantik Life, aynı zamanda en farklı projelerden biri olmaya devam ediyor. En güzel projeleri ile şaşırtan ve bu sayede de herkesin dikkatini çeken Atlantik Life'ta geniş peyzaj alanları dikkatleri çekiyor. Bahçesinde doya doya gezmek isteyen ve bu anlamda da sağlam girişimlerde bulunmak isteyenlere özel Atlantik Life, özel indirimler de sağlıyor.

Atlantik Life'ta son konutlar!

Pendik'te iyi bir lokasyon üzerinde bulunan Atlantik Life, %75 oranında satış rakamlarına da ulaşmış oluyor. Bu satış rakamları ile birlikte pek çok kişi için de yeni girişimlerin açığa çıktığı Atlantik Life'ta ön peşinat ile sizler de daire sahibi olmak istiyor iseniz en kısa sürede bir tanıtım ofisine uğrayabilir ve Atlantik Life ile alakalı olarak genel bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde tükenen konutlardan siz de faydalanmak istiyorsanız, Atlantik Life ile iletişime geçmeyi ve tanıtım ofislerine gitmeyi sakın unutmayın. Atlantik Life'ın açık konumu ve adresi ise şu şekilde:

Adres: Güllübağlar Mh.Tandoğan Cd. No.116 
Pendik / İstanbul
Telefon: 444 76 61
E-mail: [email protected]

"Atlantik Life satışlarında patlama yaşanıyor!" Yorumlar

"Atlantik Life satışlarında patlama yaşanıyor!" Benzer Haberler


Atlantik Life satışlarında patlama yaşanıyor!

Atlantik Life satışlarında patlama yaşanıyor!

Yapıldığı ilk günden bu yana herkesin dikkatini çekmeye devam eden Atlantik Life, kısa bir süre içerisinde mükemmel satış oranlarına ulaştı.. Atlantik Life satışlarında patlama yaşanıyor!

Atlantik Fly Fiyatları 265.000 TL'den Başlıyor!

Atlantik Fly Fiyatları 265.000 TL'den Başlıyor!

İstanbul üzerinde markalı ve nitelikli konut projeleri üretmekte olan Atlantik Yapı, Fly projesi üzerinde 2017 yılının ilk avantajlarını yatırımcılarına sunmakta. Atlantik Fly'da 2+1 daireler 265.000 TL'den başlayan fiyatlarla kendini gösteriyor.