Arwen Merlin Kurtköy fiyatları belli oldu

truck

Kurtköy'ün en önemli projelerinden olan Arwen Merlin için sonunda fiyat aralığı da belli oldu. Bu fiyat aralığı ile birlikte herkes de oldukça rahat bir nefes alabilecek.

Anadolu Yakası'nın önemli semtleri arasında yer alan Pendik'te yükselen bir lokasyon olarak karşımıza çıkan Kurtköy için projeler bitmek tükenmek bilmiyor. Herkesin kolay bir şekilde ev sahibi olabilmesi için muhteşem fırsatlar sunmaya devam eden Arwen Yapı, Kurtköy'ün en önemli projelerinden biri olan Merlin Arwen'i de hayata geçiriyor.

Güzel bir şekilde herkesin rahat etmesini sağlayan Arwen Yapı, Arwen ile birlilte herkesin de kolay bir ev sahibi olmasını amaç ediniyor. Hem özellikli hem de uygun fiyatları ile herkese en temel seçenekleri sunan Arwen Yapı,  9 daire, 66 ofis, 14 mağaza ve 3 kafeterya'nın bulunduğu projesinde 2+1, 3+1, 3+2 ve loft daire tipleri ile ihtiyaca yönelik girişimler gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Arwen Merlin Kurtköy ücretleri ne kadar?

Kurtköy'ün en beğenilen temel projeleri arasında yer alan Arwen Merlin Kurtköy'de 110 metrekare 2+1 dairelerin fiyatları 440 bin liradan, 78 metrekare ofislerin fiyatları 292 bin 500 liradan başlıyor.

32 bin 650 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen Arwen Merlin Kurtköy'de yüzme havuzu, fitness, sauna, Türk hamamı, çocuk oyun alanları gibi aktivite alanları bulunuyor. Projenin hızla devam etmesini amaçlayan Arwen Yapı, bu projenin Mayıs 2018 tarihinden itibaren alıcılarına teslim etmesinin amaçlandığını kaydediyor.

"Arwen Merlin Kurtköy fiyatları belli oldu" Yorumlar

"Arwen Merlin Kurtköy fiyatları belli oldu" Benzer Haberler


Arwen Merlin Kurtköy fiyatları belli oldu

Arwen Merlin Kurtköy fiyatları belli oldu

Kurtköy'ün en önemli projelerinden olan Arwen Merlin için sonunda fiyat aralığı da belli oldu. Bu fiyat aralığı ile birlikte herkes de oldukça rahat bir nefes alabilecek.. Arwen Merlin Kurtköy fiyatları belli oldu