Adana Konut Projeleri 2018

Adana’da yaşanan kentsel dönüşüm süreci şehirdeki arsa ve konut fiyatlarının artmasına neden olurken, her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunan markalı konut projeleri de hızla yükselmeye devam ediyor. Adana'da 2017 yılında yaşamın başlayacağı konut projeleri...

Son zamanlarda yıldızı parlamaya başlayan şehirlerinden biri haline gelen Adana, markalı konut projeleriyle de yatırımcılar için cazibe merkezi olmaya aday. Kira getirilerinin yüksekliği sayesinde Adana’da gayrimenkul yatırımının önemi de artmış durumda.

Adana’da yaşanan kentsel dönüşüm süreci şehirdeki arsa ve konut fiyatlarının artmasına neden olurken, her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunan markalı konut projeleri de hızla yükselmeye devam ediyor. Özellikle de Adana’nın Bağdat Caddesi olarak bilinen Turgut Özal Bulvarı kentsel dönüşümle hızlı değerlenen konumların başında geliyor. Adana’da 2017 yılında bitmesi beklenen ve inşasına başlanacak konut projeleri…

 

Seyhan Park Residence


Adana'nın gelişmeye başlayan bölgelerinden Yüreğir'de yükselen Seyhan Park projesine kardeş Seyhan Park Residence, Eskidji inşat imzası ile hayata geçiriliyor. Lüks detayların hakim olduğu rezidans projesinde geniş alanlara sahip daireler bulunuyor. 3+1’den 5+1’e kadar konut çeşitlerinin yer alacağı projenin 10 bin metrekarelik kısmı yeşil alanlar için ayrıldı. En düşük konutun 453 bin TL’den satılacağı Seyhan Park Residence’de teslimler Temmuz 2017’de gerçekleşecek.

 

Diva Residence


Adana'nın en elit semtlerinden Çukurova’da, Ömer Bayram İnşaat tarafından inşa edilen Diva Residence tek blokta 24 daireden oluşuyor. Bölgenin en özgün ve iddialı konut projesi olarak tasarlanan projenin her detayı özel olarak tasarlandı. Oturum amaçlı tinia edilen projede dairelerin kiraya verilmesi durumunda 1.500 liranın üzerinde getiri sağlayacağı öngörülüyor. Sadece 4 oda 1 salon daire tipinin yer aldığı Divan Residence’ın satış fiyatları 750 bin TL olurken, Aralık ayında teslimlerine başlanan dairelerin yüzde 50’si satılmış durumda.


The Moon Adana


Aydoğdu Group tarafından Adana Seyhan'da inşa edilen ve ilk etap satışları kısa sürede tamamlanan The Moon Adana projesinin ikinci etabının daireleri, sahiplerine 2017’nin Ocak ayında teslim ediliyor olacak. Projenin ilk etabında kira garantisiyle satışı gerçekleşen daireler lokasyon olarak da oldukça değerli olduğunun görünen ispatı. 258 bin TL’den satışa sunulan The Moon Adana’da 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

 

Metropol Towers


Erdeve Yapı tarafından 5200 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen Metropol Towers projesi 100. yılın yeni metropolü sloganıyla yükseliyor. Adana Çukurova’da 5 yıldızlı otel standartlarında inşa edilen projede dairelerin tapuları hemen teslim edilmekte. 2+1’den 4+1’e kadar dairelerin yer aldığı Metropol Towers’da en düşük 215 bin TL’den satılıyor. Adana'da sadece Metropol Towers'ta bulunan siteye ait olarak inşa edilen suit daireler sayesinde misafirlerinizi kendi evlerindeymiş gibi ağırlama imkanı bulacaksınız. Panoramik Adana manzarasına karşı yükselen dairelerin teslimlerinin Aralık 2017’de yapılması planlandı.

Etiketler : Konut Projeleri   adana konut projeleri 2018   emlak konut adana   emlak konut projeleri adana