3S Firuze Konakları'nda Lansman Öncesinde Avantajlı Fiyat Seçenekleri Mevcut!

truck

3S Kale Holding'in Avcılar üzerinde yükseltecek olduğu 3S Firuze Konakları projesinin Mart ayında yapılacak olan lansmanının öncesinde, bölge üzerinde en özel ve en iddiaları projelerden biriyle tanışma arzusunda olanlar için Firuze Konakları Satış Ofisi işleve geçti.

3S Kale Holding'in 1. kalitedeki yapı anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçlikle inşa edecek olduğu 3S Firuze Konakları toplam olarak 523 adet daireden meydana gelecek. Aynı zamanda proje çerçevesinde 45 tane mağaza da kendini gösterecek. 3S Firuze Konakları projesi Avcılar Firuzköy bölgesinde en iddialı ve en özel projelerden biri olacağı iddia ediliyor.

3S Kale Holding, hayallerindeki evin sahibi olmak isteyenler adına 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerini içerisinde barındıran 3S Firuze Konaklarını, çok daha yakından tanıma hayali içerisine giren kişileri Satış ofisinde misafir etmeye start verdi. Bakonlu mimarisi, ferah ve nefes alan tasarımıyla birlikte huzurlu bir yaşam ortamı oluşturan söz konusu proje adına lansman öncesi döneme özel çok avantajlı fiyatlar sunulacak.

Ortak kat bahçeleri muhteşem göl manzarasını gözler önüne sermekte olan Firuze Konakları, ailenin en küçük şahıslarına hitap etmekte olan İlk Adım Parkı ve Macera Parkı'nın yanında açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı sinema salonuna, sosyal mekanlara, zengin peyzaj alanıyla özlem duyulan mahalle kültürünü tekrardan canlandırıyor.

Akıllı ev sistemleriyle sakinlerine tamamen modernliğin kapılarını aralıyor.

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO iskelesi tarzında önem seviyesi yüksek lokasyonlara olan yakınlığıyla merkezi bir bölüm üzerinde kendisini gösteririrken söz konusu proje üzerinden E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zaman içerisinde yapımı planlanmakta olan Yenikapı- Büyükçekmece Metrosu yalnızca yürüme mesafesinde yer alıyor. Deniz Yolu ulaşımı tercihinde olanlar için Avcılar İDO iskelesine yalnızca 5 dakika mesafede yer almaktadır.

3S FİRUZE KONAKLARI PROJE ÖZELLİKLERİ

Satış Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Mağaza/Ofis
Sosyal Tesis
Spor Salonu
Fitness Salonu
Sauna
Yürüyüş Alanları
Açık Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Firuze Konakları Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Firuze Konakları İletişim Bilgileri
Web : http://www.3sfiruzekonaklari.com.tr/tr
Telefon : 444 37 11
Adres : Üniversite Mahallesi, Firuzköy Blv. No:20, 34320 İstanbul/Avcılar

"3S Firuze Konakları'nda Lansman Öncesinde Avantajlı Fiyat Seçenekleri Mevcut!" Yorumlar

"3S Firuze Konakları'nda Lansman Öncesinde Avantajlı Fiyat Seçenekleri Mevcut!" Benzer Haberler


3S Firuze Konakları'nda Lansman Öncesinde Avantajlı Fiyat Seçenekleri Mevcut!

3S Firuze Konakları'nda Lansman Öncesinde Avantajlı Fiyat Seçenekleri Mevcut!

3S Kale Holding'in Avcılar üzerinde yükseltecek olduğu 3S Firuze Konakları projesinin Mart ayında yapılacak olan lansmanının öncesinde, bölge üzerinde en özel ve en iddiaları projelerden biriyle tanışma arzusunda olanlar için Firuze Konakları Satış Ofisi işleve geçti.. 3S Firuze Konakları'nda Lansman Öncesinde Avantajlı Fiyat Seçenekleri Mevcut!