3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları

3. İstanbul özellikleri  neler? 3. İstanbul projesi fiyatları
Editör: Mutlu Dinçer Konut Projeleri 5 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Adım adım İstanbul’un büyümesi ve her geçen gün farklı adımların da atılıyor olması yeni girişimlerin de gerçekleşmesini sağlıyor. Bu anlamda farklılık oluşturmaya devam eden ve her geçen gün dikkat çeken projeler arasında yer alan 3. İstanbul, her yere yakın olmak isteyenlere de çözüm sunuyor. Her geçen yeni günde birbirinden güzel adımlarla inşa edilmeye devam edilen 3. İstanbul, Kayaşehir’de inşa ediliyor.

 

Başakşehir’in en önemli merkezlerinden biri haline gelen ve her geçen gün yeni sitelerle de dikkatleri üzerine çeken Kayaşehir’de en önemli projeler arasında gösterilen 3. İstanbul, 10 blokta 400 konuttan meydana geliyor. Projede konutların yanı sıra 26 adet dükkan da bulunuyor. Projede 172 adet 2+1, 154 adet 3+1, 50 adet 4+1, 24 adet 5+1 daireler yer alıyor.

 

3. İstanbul özellikleri neler?

 

Her ihtiyaca yönelik daire üretimi gerçekleştiren 3. İstanbul, akıllı ev sistemleri ile de muhteşem bir yatırım yapılmasını sağlıyor. Kardelen Sitesi’ne 700 metre, Nurettin Topçu İlköğretim Okulu’na 1,2 kilometre, Başakşehir Devlet Hastanesi’ne 2 kilometre, Sazlıdere Barajı’na 4,1 kilometre, Küçükçekmece Gölü’ne 7,5 kilometre mesafede yer alan 3. İstanbul projesi, yeşil alanları ile de dikkat çekiyor.

 

40 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan projenin bir çok bölgesinin yeşil alanlarla kaplı olması ev sahiplerini de memnun edecekken henüz proje fiyatlarının da belirlenmemesi dikkatlerden kaçmıyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com