3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları | Emlakta Haber

3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları

truck

3. Havalimanı ve 3. köprünün ardından inşasına başlanan 3. İstanbul Bahçeşehir'in en büyük projelerinden olmaya aday olarak gösteriliyor.

Adım adım İstanbul'un büyümesi ve her geçen gün farklı adımların da atılıyor olması yeni girişimlerin de gerçekleşmesini sağlıyor. Bu anlamda farklılık oluşturmaya devam eden ve her geçen gün dikkat çeken projeler arasında yer alan 3. İstanbul, her yere yakın olmak isteyenlere de çözüm sunuyor. Her geçen yeni günde birbirinden güzel adımlarla inşa edilmeye devam edilen 3. İstanbul, Kayaşehir'de inşa ediliyor.

Başakşehir'in en önemli merkezlerinden biri haline gelen ve her geçen gün yeni sitelerle de dikkatleri üzerine çeken Kayaşehir'de en önemli projeler arasında gösterilen 3. İstanbul, 10 blokta 400 konuttan meydana geliyor. Projede konutların yanı sıra 26 adet dükkan da bulunuyor. Projede 172 adet 2+1, 154 adet 3+1, 50 adet 4+1, 24 adet 5+1 daireler yer alıyor.

3. İstanbul özellikleri neler?

Her ihtiyaca yönelik daire üretimi gerçekleştiren 3. İstanbul, akıllı ev sistemleri ile de muhteşem bir yatırım yapılmasını sağlıyor. Kardelen Sitesi'ne 700 metre, Nurettin Topçu İlköğretim Okulu'na 1,2 kilometre, Başakşehir Devlet Hastanesi'ne 2 kilometre, Sazlıdere Barajı'na 4,1 kilometre, Küçükçekmece Gölü'ne 7,5 kilometre mesafede yer alan 3. İstanbul projesi, yeşil alanları ile de dikkat çekiyor.

40 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan projenin bir çok bölgesinin yeşil alanlarla kaplı olması ev sahiplerini de memnun edecekken henüz proje fiyatlarının da belirlenmemesi dikkatlerden kaçmıyor.

"3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları" Yorumlar

"3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları" Benzer Haberler


Ağaoğlu Central Park fiyatları ve özellikleri

Ağaoğlu Central Park fiyatları ve özellikleri

Birbirinden güzel projeleri ile İstanbul'un her yerine damga vuran Ağaoğlu'nun yeni projesi Bakırköy'de hayat buluyor. Pek çok isimin bir araya toplanmasını sağlayan ve pek çok kişinin de kolay bir şekilde ev sahibi olmasına olanak sunan Bakırköy Central Park, lokasyon olarak da beğeniliyor.. 3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları

Elsiyum Es Kavacık Konutları fiyat ve özellikleri ile şaşırtıyor!

Elsiyum Es Kavacık Konutları fiyat ve özellikleri ile şaşırtıyor!

Beykoz'un en güzel bölgelerinden biri olan Kavacık'ta hayat bulmaya devam eden Elsiyum Es, fiyatları ve özellikleri ile de herkesin beğenisini kazanıyor.

Terrace Feri fiyatları ve kampanyaları neler?

Terrace Feri fiyatları ve kampanyaları neler?

3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları. İstanbul'un en güzel bölgelerinden biri olan Şişli'de yer alan Şişli Feri, en güzel örnekleri ile şaşırtmaya devam ediyor.

N5 Suites teslim tarihi ne zaman? N5 Suites özellikleri

N5 Suites teslim tarihi ne zaman? N5 Suites özellikleri

Özyurtlar İnşaat güvencesi ile inşa edilen karma projeler arasında yerini koruyan N5 Suites, teslim heyecanı yaşıyor.. 3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları

Atasu Life özellikleri ile yeni sahiplerini bekliyor

Atasu Life özellikleri ile yeni sahiplerini bekliyor

İstanbul'un en değerli bölgelerinden biri olan Ataşehir'de bulunan Atasu Life, yeni alıcılarını bekliyor.

Terrace Lotus fiyatları ve özellikleri

Terrace Lotus fiyatları ve özellikleri

E-5'in yeni gözdesi Terrace Lotus fiyatları ve özellikleri ile yeni yatırımcılarını bekliyor.. 3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları

Serenity Plus fiyatları ve özellikleri

Serenity Plus fiyatları ve özellikleri

Uzun zamandır bir çok kişi tarafından merak edilen projeler arasında yer alan Serenity Plus, en güzel fiyatları ve özellikleri ile yatırım yapmak isteyen ya da yeni ev almak isteyenlere yardımcı olmaya devam ediyor.

Hellenium Sky Suit fiyatları ve özellikleri

Hellenium Sky Suit fiyatları ve özellikleri

İstanbul Kartal'da yeni inşa edilen ve birbirinden güzel özellikleri ile şaşırtmaya devam eden Hellenium Sky Suit, farklılık oluşturarak en yeni girişimlerini de sizler için getirmeye devam ediyor. Teslim tarihi ile heyecanlandıran Hellenium Sky Suit , fiyatları ile de sizler için yeni bir güven ortamı oluşturuyor.