3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları

truck

3. Havalimanı ve 3. köprünün ardından inşasına başlanan 3. İstanbul Bahçeşehir'in en büyük projelerinden olmaya aday olarak gösteriliyor.

Adım adım İstanbul'un büyümesi ve her geçen gün farklı adımların da atılıyor olması yeni girişimlerin de gerçekleşmesini sağlıyor. Bu anlamda farklılık oluşturmaya devam eden ve her geçen gün dikkat çeken projeler arasında yer alan 3. İstanbul, her yere yakın olmak isteyenlere de çözüm sunuyor. Her geçen yeni günde birbirinden güzel adımlarla inşa edilmeye devam edilen 3. İstanbul, Kayaşehir'de inşa ediliyor.

Başakşehir'in en önemli merkezlerinden biri haline gelen ve her geçen gün yeni sitelerle de dikkatleri üzerine çeken Kayaşehir'de en önemli projeler arasında gösterilen 3. İstanbul, 10 blokta 400 konuttan meydana geliyor. Projede konutların yanı sıra 26 adet dükkan da bulunuyor. Projede 172 adet 2+1, 154 adet 3+1, 50 adet 4+1, 24 adet 5+1 daireler yer alıyor.

3. İstanbul özellikleri neler?

Her ihtiyaca yönelik daire üretimi gerçekleştiren 3. İstanbul, akıllı ev sistemleri ile de muhteşem bir yatırım yapılmasını sağlıyor. Kardelen Sitesi'ne 700 metre, Nurettin Topçu İlköğretim Okulu'na 1,2 kilometre, Başakşehir Devlet Hastanesi'ne 2 kilometre, Sazlıdere Barajı'na 4,1 kilometre, Küçükçekmece Gölü'ne 7,5 kilometre mesafede yer alan 3. İstanbul projesi, yeşil alanları ile de dikkat çekiyor.

40 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan projenin bir çok bölgesinin yeşil alanlarla kaplı olması ev sahiplerini de memnun edecekken henüz proje fiyatlarının da belirlenmemesi dikkatlerden kaçmıyor.

"3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları" Yorumlar

"3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları" Benzer Haberler


3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli İhalesi Yarın Yapılacak!

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli İhalesi Yarın Yapılacak!

İstanbul trafiğine rahatlık getirmek adına yapılması planlanmakta olan 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesinin mühendislik, etüt ve proje ihalesi yarın yapılacak.. 3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları

İstanbul'un İki Yakasına 2 Büyük Hastane Yapılıyor!

İstanbul'un İki Yakasına 2 Büyük Hastane Yapılıyor!

İstanbul'un her iki yakasında da devam etmekte olan iki dev hastane çalışmalarında artık sona gelinmiş durumda. Sancaktepe üzerinde 400, Seyrantepe üzerinde 600 yataklı 2 hastane 2017 yılı içerisinde hizmete açılacak.

İstanbul Finans Merkezi'nin Binası İçin İhale Yapılıyor!

İstanbul Finans Merkezi'nin Binası İçin İhale Yapılıyor!

3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları. TOKİ, Merkez Bankası'nın İstanbul Finans Merkezi üzerinde yapılacak olan yeni binası adına ihale yapıyor. Söz konusu ihale teklifleri 28 Şubat 2017 tarihine kadar alınıp değerlendirilecek.

Seyir İstanbul Fiyatları 184.333 $'dan Başlıyor!

Seyir İstanbul Fiyatları 184.333 $'dan Başlıyor!

Yakacık'da yükselen 13 ve 12 katlı iki bloktan oluşan, ulaşım ve manzara avantajıyla dikkatleri üzerine çekmekte olan proje, merkezi yakın olduğu halde çok sakin ve huzurlu bir alanda yaşamak isteyenlere kapılarını açıyor.. 3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları

Kanal İstanbul'a İlk Kazma 2018'de Vuruluyor!

Kanal İstanbul'a İlk Kazma 2018'de Vuruluyor!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kanal İstanbul'a ilk kazmanın 2017 yılı içerisinde vurulabilecek olduğu ihtimalini açıkladı. Arslan, Kanal İstanbul üzerinde 5 güzergahda çalışmaların devam etmekte olduğunu belirtti.

Onur Park Life İstanbul'da 120 Ay, %0,44 Faiz Avantajı!

Onur Park Life İstanbul'da 120 Ay, %0,44 Faiz Avantajı!

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş. tarafından yapılmakta olan Onur Park Life İstanbul projesinde %5 peşinat, %0,44 faiz oranıyla 120 ay vadeli ödeme avantajı sunulmakta.. 3. İstanbul özellikleri neler? 3. İstanbul projesi fiyatları

İstanbul'un Arsa Değeri 2 Trilyon Dolar!

İstanbul'un Arsa Değeri 2 Trilyon Dolar!

Yaklaşık olarak 5.2 milyar metrekare alanında bulunan İstanbul üzerinde yol ve göl tarzında değerinin artması mümkün olmayan alanlar dışarısında kalmakta olan bölgelerin toplam değeri 2 trilyon dolar olarak belirlendi.

İstanbul'a Yoğun Kar Yağışı Geliyor, Meteorolojiden Kritik Uyarı!

İstanbul'a Yoğun Kar Yağışı Geliyor, Meteorolojiden Kritik Uyarı!

Meteorolojiden edinilmiş bilgiler neticesinde İstanbul'da yoğun kar yağışı bekleniyor. Hafta içerisinde gönderilen bilgilere bakıldığında ülkenin büyük bölümünde kar yağışı bekleniyor. İstanbul hava durumuna göre ise 28.12.2016 Çarşamba günü kar yağışı beklenmekte.