Yeniköy Konaklarında Emlak Konut Kampanyası İle Satışlar Başladı

truck

Emlak Konut güvencesiyle Yeni Yapı tarafından inşasına devam edilen Yeniköy Konakları'nın Mart 2019'da teslim edilmesi planlanıyor. 585 bin TL'den satışa sunulan dairelerde, 84 aya kadar vade ve sıfır faiz imkanı ile ödeme fırsatları bulunuyor. Dünyada bir ilk olan 3 katlı İstanbul Tüneli'nin çıkış noktasında yer alan projenin diğer detayları...

Yeni Yapı imzasıyla Alibeyköy'de inşa edilen ve 585 bin liradan başlayan fiyatlarıyla Yeniköy Konakları'nda, Emlak Konut GYO'nun 2018 kampanyasıyla ev sahibi olmak mümkün. Emlak Konut GYO'nun 2018 kampanyası kapsamında satışa sunulan Yeniköy Konakları cazip fiyatlarıyla yeni sakinlerini bekliyor. Toplum 336 konutun yer aldığı proje de 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde her ihtiyaca özel daire seçenekleri yer alıyor. Merak edilen projenin diğer detayları yazımızdan takip edebilirsiniz.

Emlak Konut GYO’nun güvencesiyle hayata geçirilen Yeniköy Konakları İstanbul projesinin satış dönemi devam ediyor. 5. Levent projesine komşu olarak yükselmeye devam eden proje, İSKİ'nin altında kalan arazide inşa edilmeye devam ediyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve TEM bağlantılarına oldukça yakın noktada yer alan Yeniköy Konakları; Türk Telekom Arena Stadı'na, Hasdal Kavşağı'na, AKOM'a ve Maslak'a kolayca ulaşım sağlanan bir konumda yer alıyor. 

35 bin 856 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen, toplam 10 blokta 336 konutun yer alacağı proje de ayrıca 12 ticari birim yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde planlanan dairelerin büyüklükleri ise 85 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Eyüp ile Göktürk'ün kesişim noktasında yükselen Yeniköy Konakları'nda ödeme fırsatları da oldukça cazip. Yüzde 25 peşinat ödendiği takdirde kalan miktar 84 ayda sıfır faizle ödenebiliyor. Ayrıca peşinat oranlarına göre 48, 60, ve 72 ay sıfır faizli ödeme planları da sunuluyor.

"Yeniköy Konaklarında Emlak Konut Kampanyası İle Satışlar Başladı" Yorumlar

"Yeniköy Konaklarında Emlak Konut Kampanyası İle Satışlar Başladı" Benzer Haberler


Yeniköy Konaklarında Emlak Konut Kampanyası İle Satışlar Başladı

Yeniköy Konaklarında Emlak Konut Kampanyası İle Satışlar Başladı

Emlak Konut güvencesiyle Yeni Yapı tarafından inşasına devam edilen Yeniköy Konakları'nın Mart 2019'da teslim edilmesi planlanıyor. 585 bin TL'den satışa sunulan dairelerde, 84 aya kadar vade ve sıfır faiz imkanı ile ödeme fırsatları bulunuyor. Dünyada bir ilk olan 3 katlı İstanbul Tüneli'nin çıkış noktasında yer alan projenin diğer detayları.... Yeniköy Konaklarında Emlak Konut Kampanyası İle Satışlar Başladı