Yeni Nesil Eyüp projesinde son fırsatlar!

Yeni Nesil Eyüp projesinde son fırsatlar!
Editör: Melih SANCAK Konut Projeleri 10 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Pek çok kişinin beklediği projelerden olan ve Eyüp bölgesini hareketlendirecek çok farklı bir proje olan Yeni Nesil Eyüp ile alakalı tüm detaylar birer birer netleşiyor. Bölgenin lokasyon olarak pek çok merkeze yakın olması ve bu anlamda da dikkatleri çekmesi, projelerin de bu noktaya yönelmesine neden oluyor.

 

Pek çok kişiye muhteşem fırsatlar sunan ve bu anlamda da farklılık yaratan Yeni Nesil Eyüp, bu yıldan itibaren en iyiler arasında yer almak istiyor. Proje bazında dikkatleri çeken ve farklılık yaratan Yeni Nesil Eyüp’te daireler de göz kamaştırıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Yeni Nesil Eyüp’te akıllı daire sistemleri dikkatlerden kaçmıyor. Aynı zamanda iç yapısı ile dikkatleri çeken Yeni Nesil Eyüp, sitede bulunan yeşil alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, saunası, hamamı ve aktivite odaları ile dikkatleri çekiyor.

 

Yeni Nesil Eyüp daire fiyatları ne kadar?

 

Eyüp’te iyi bir lokasyonda oturmak ve işinize rahat gidip gelmek istiyorsanız, Yeni Nesil Eyüp tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Birbirinden farklı daire seçenekleri sunan Yeni Nesil Eyüp, bu yıldan itibaren satışa çıkardığı konutlarında fiyatların 326 bin liradan başladığını kaydediyor. Daha farklı ödeme seçenekleri de sunan Yeni Nesil Eyüp, bu anlamda yatırımcıların da göz bebeği olmaya devam ediyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Temaşehir Konya fiyat listesi!

Temaşehir Konya fiyat listesi!

Tema Tasarım | Osgaka.com