Yedi Mavi Zeytinburnu

Yedi Mavi Zeytinburnu
Editör: Nezaket DURU Konut Projeleri 30 Eylül 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Denizi seven ve sürekli deniz görmek isteyenler için inşasına hızla devam edilen ve mükemmel yapı çizgileri ile dikkatlerden kaçmayan Yedi Mavi Zeytinburnu, İstanbulluların da yeni gözdesi oluyor. Büyük site özellikleri ve deniz gören terasları ile vazgeçilmezler arasında yer almaya aday Yedi Mavi Zeytinburnu’nun fiyatları da yüzleri güldürüyor.

 

Ortak inşaat firmaları tarafından yapımına başlanan Yedi Mavi Zeytinburnu, bu anlamda da herkesin dikkatini çekiyor. Pek çok kişi tarafından tanıtım ofisleri ziyaret edilen Yedi Mavi Zeytinburnu, lokasyon olarak da güzel bir bölgede yer aldığı için beğenileri kazanıyor.

 

Yedi Mavi Zeytinburnu Projesi

 

Yapımına uzun zamandır devam edilen Yedi Mavi Zeytinburnu projesinin ne zaman bitirileceği merak edilirken, projenin özellikleri de merak ediliyor. Konum olarak mükemmel bir alanda yer alan hem toplu taşımalara yakın hem de genel olarak sahile yakınlığı ile bilinen Yedi Mavi Zeytinburnu’nunda denizden ulaşım sağlamak da mümkün. Kolay bir şekilde teknelerle karşıya geçmenize izin veren Yedi Mavi Zeytinburnu, küçük marinası ile de sizlerin denize olan tutkunuzu daha da arttırmayı amaçlıyor.

 

Yedi Mavi Zeytinburnu Projesi Teslim Tarihi Ne Zaman?

 

Yapımına büyük bir hızla devam edilen Yedi Mavi Zeytinburnu, şüphesiz ki İstanbul’daki en büyük projeler arasında yer alıyor. Aynı zamanda sahil yolunda inşa edilen en büyük yapılar arasında yer alan Yedi Mavi Zeytinburnu, teslim tarihini geciktirmeden kısa bir süre içinde yatırımcılara dairelerinin de verilmesini istiyor.

 

Konu ile alakalı olarak açıklama yapan yetkililer, Yedi Mavi Zeytinburnu’nun Aralık 2018 tarihinde teslim edileceğini ifade ediyor.

 

Yedi Mavi Zeytinburnu Fiyatları ve Fiyat Listesi

 

Bulunduğu lokasyona göre fiyatları uygun bir seviyede tutmayı başaran Yedi Mavi Zeytinburnu, bu sayede herkesin de beğenisini kazanıyor. Uygun fiyat anlayışı ile herkesin daha kolay ev sahibi olmasını amaçlayan Yedi Mavi Zeytinburnu, kolay ödeme şekilleri ile de şaşırtıyor.

 

Her ihtiyaca göre farklı bir ev dizaynı belirleyen Yedi Mavi Zeytinburnu, 1 milyon 250 bin liradan evlerini satışa çıkarıyor.

 

Yedi Mavi Zeytinburnu İletişim Bilgileri ve Yedi Mavi Zeytinburnu Nerede

 

Lokasyon olarak çok güzel bir konumda yer alan Yedi Mavi Zeytinburnu’nun iletişim bilgileri şu şekilde:

 

Adres : Cankurtaran Mah. Kennedy Cad. Zeytinburnu/İstanbul
Telefon : 444 7 034
Web : https://yedimavi.com.tr/
E-mail : [email protected] 

 

Eval İnşaat Evalpark İstanbul Özellikleri

 

İnşasına hızlı bir şekilde devam edilen Eval İnşaat Evalpark İstanbul, özellikleri ile de göz dolduruyor. Fiyat ve kalite anlayışı ile her zaman bir adım önde olacak olan Eval İnşaat Evalpark İstanbul, bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlayarak kendis sitesi içerisine sahil, marina gibi özellikler eklemeye özen gösteriyor. Bu sayede hem denizde yüzmenizi hem de teknelerle gezmenizi sağlayan Eval İnşaat Evalpark İstanbul, aynı zamanda yeşil dostu olup her konumda peyzaj alanları oluşturuyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com