West Side İstanbul Fiyat Listesi

İnşaat sektörünün sözü geçen firmalarından olan Şahinler Holding, Uzman İnşaat, Mutlu İnşaat ve Mes İnşaatın ortaklığı sonucunda İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçirilen West Side İstanbul konut projesi kapsamında yer alan daire fiyatları haberimizde buluna tabloda açık bir şekilde yer almaktadır…

Şahinler Holding, Uzman İnşaat, Mutlu İnşaat ve Mes İnşaat gibi büyük firmaların güçler birliği yapması sonucunda İstanbul’un en nezih semtlerinden biri olan Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirilen West Side İstanbul konut projesi toplam olarak 73 bin metrekarelik bir alan üzerinde gün yüzüne çıkıyor. Söz konusu olan West Side İstanbul konut projesi kapsamında yer alan dairelerin fiyatları kat ve konumuna göre değişkenlik gösterirken proje kapsamında toplamda 1.152 adet daire yer almaktadır.

West Side İstanbul konut projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanan daireler yer alırken bu dev markalı konut projesi kapsamındaki inşaat çalışmalarının 2017 yılının Aralık ayına doğru sonlanması ve Aralık ayı içerisinde daire teslim işlemlerinin başlatılması planlanmaktadır. West Side İstanbul konut projesinde dairenin yanı sıra 117 adette ticari ünite yer almaktadır.

Bahsi geçen West Side İstanbul konut projesinde siz de ev sahibi olmak istiyorsanız sizin için West Side İstanbul projesindeki daire fiyatlarını açıklıyoruz. West Side İstanbul konut projesi kapsamında yer alan 1+0 daire fiyatları 237.000 TL’den başlarken 4+1 daire fiyatları da 850.000 TL’den başlangıç göstermektedir.

West Side İstanbul Fiyat Listesi
Daire Tipi En Düşük Fiyatlar En Yüksek Fiyatlar
1+0 237,000 TL Kat ve Konuma Göre Değişiyor
1+1 400,000 TL Kat ve Konuma Göre Değişiyor
2+1 500,000 TL Kat ve Konuma Göre Değişiyor
3+1 700,000 TL Kat ve Konuma Göre Değişiyor
4+1 850,000 TL Kat ve Konuma Göre Değişiyor

 

Etiketler : Konut Projeleri   İstanbul Konut Projeleri   Beylikdüzü Konut Projeleri   West Side İstanbul Fiyatları   West Side İstanbul Nerede   West Side İstanbul