Vira İstanbul’da konut taksitleri 2 bin liradan başlıyor!

Vira İstanbul’da konut taksitleri 2 bin liradan başlıyor!
Editör: Nezaket DURU Konut Projeleri 5 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda hemen hemen her noktada yeni bir projeye imza atarak muhteşem yatırımlar gerçekleştiren Gül Proje, farklı adımların da atılmasını sağlıyor. Her geçen yeni günde birbirinden farklı girişimler sunmaya devam eden Gül Proje, son projelerinden biri olan Vira İstanbul için muhteşem kampanylar sunmaya devam ediyor.

 

Herkesin rahat bir ödeme yapabilmesi ve istediği projeden ev sahibi olabilmesi için yeni olanaklar sunmaya hazırlanan Gül Proje, 2 bin lira taksit ile ömür boyu ev sahibi olmanızı gerçekleştiriyor. Durumu olmayan fakat iyi bir evin de sahibi olmak isteyenler için muhteşem fırsatlar sunmaya devam eden Gül Proje bu anlamda farklı girişimlerin de sağlanabilmesi için elinden gelenin en iyisini yapıyor.

 

Vira İstanbul ev fiyatları ne kadar?

 

Beylikdüzü’nün en beğenilen projeleri arasında gösterilen ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Vira İstanbul, 70- 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan geniş daire seçenekleri sunuyor. 27 bin metrekarelik alanda ise basket sahaları, tenis kortları ve teras gibi donatılarla yatırımcılarını da şaşırtan Vira İstanbul, 81 bin metrekarelik alanı da yeşil alan olarak kullanıyor.

 

Fiyatların 252 bin liradan başladığı Vira İstanbul, bu anlamda büyük girişimleri de sağlayarak, herkesin kolay adımlar atabilmesine olanak sunuyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com