Van Şerefiye TOKİ kuraları başladı mı?

Van Şerefiye TOKİ kuraları başladı mı?
Editör: Tuğba Karakuş Toki Haberleri 5 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Uzun zamandır merak edilen Van Şerefiye TOKİ konut projesi sonunda tamamlandı. Bir çok emeklinin ve ev almak isteyenlerin kurtarıcısı olan TOKİ uzun zamandır kuraları ile birlikte bir çok kişiyi de ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bu anlamda herkesin kurtarıcısı olan TOKİ Van’da inşa edilen konutlar için yeni bir girişimde bulunmaya devam ediyor. Bu yıldan itibaren başlayan yeni çekilişlerle birlikte herkesi ev sahibi yapan TOKİ, Şerefiye bölgesinde yeni ev sahiplerini bekliyor.

 

Emeklilere aylık 250 liradan başlayan taksitlerle ev alma imkanı sunan TOKİ daire özellikleri ile de dikkatleri çekiyor. Sahiplerine full yapılı evler veren TOKİ, çocukların da park alanlarında rahat bir şekilde oyun oynamasını sağlıyor.

 

TOKİ Van Şerefiye kuraları ne zaman?

 

Pek çok kişinin merakla beklediği TOKİ kuraları için başvuruların Ekim ayında alınacağını aktaran yetkililer başvuru ücretlerinin de 12-28 Ekim tarihleri arasında yapılacağını ifade ediyor. 

 

Kura çekilişlerinin 9 Kasım’da noter huzurunda çekileceğini belirten yetkililer kuranın ardından kazanan talihlilerden peşinat alınacağının da altını çiziyor.

 

Kura çekilişinde adına ev çıkan fakat daha sonra almaktan vazgeçenlerin haklarından feragat etmelerinin ardından yedek listede bulunanlara evler devir edilebilecek. Yedek liste sonuçları da kura çekilişinin ardından kısa sürede açıklanacak.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com