Vadikent Ankara Fiyatları

Komyapı güvencesi ile Ankara’nın Keçiören bölgesinde yer alan Yükseltepe civarında toplam olarak 167 bin 110 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Vadikent Ankara konut projesi bünyesinde 570 tane konut bulunmaktadır. Söz konusu olan Vadikent Ankara konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizdedir…

Ankara’da ki Keçiören ilçesinde bölge Belediye tarafınca Kentsel Dönüşüm uygulaması kapsamında değerlendirilen Yükseltepe bölgesinde Kom Yapı eli ile Vadikent Ankara adı verilen markalı konut projesi inşa edilmektedir. Söz konusu olan Vadikent Ankara konut projesi Keçiören bölgesinde toplam olarak 167 bin 110 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa edilmektedir. Bölgenin en büyük çaplı konut ve yaşam projesi olamaya aday olan Vadikent Ankara konut projesi bünyesinde topla olarak 570 adet konut inşa edilmektedir.

Keçiören Yükseltepe bölgesinde ilköğretim okulu ve liseler, sağlık tesisleri ve alışveriş merkezi gibi temel ihtiyaç alanlarına olan yakın konumu ile dikkatleri üzerine çeken Vadikent Ankara konut projesi kapsamında yer alan daireler 135 metrekare ila 165 metrekare arasında değişkenlik gösteren net oturum alanlarına sahiptir. Bu hususların yanı sıra Vadikent Ankara konut projesi bünyesinde 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanan daire seçenekleri bulunmaktadır.

4 blok şeklinde inşa edilen Vadikent Ankara konut projesindeki daire fiyatlarına değinmenin zamanı geldi. Söz konusu olan Vadikent Ankara konut projesi bünyesinde yer alan 3+1 daire fiyatları 264 bin TL’den başlangıç gösterirken 4+1 daire fiyatları da 312 bin TL’den başlangıç göstermektedir.

Vadikent Ankara Fiyatları
Daire Tipi En Düşük Fiyatlar En Yüksek Fiyatlar
3+1 264,000 TL 380,000 TL
4+1 312,000 TL 500,000 TL

 

Etiketler : Konut Projeleri   ankara konut projeleri   Vadikent Ankara Fiyatları