Turyap, TOKİ'ye Ait 59 Adet İşyeri ve 59 Konutun Satışını Yaptı!

truck

Turyap, TOKİ'ye ait olan 57 dükkan ve 59 adet dairenin satış işlemini gerçekleştirmek için kolları sıvadı. Konutların 55.000 TL'den, işyerlerinin ise 30.000 TL'den başlayan muhammen bedellerle birlikte satışa çıktığı belirtildi. Müzayede de bir gün içerisinde toplam değeri 26.000.000 TL Olan satış gerçekleştirildi.

TOKİ gayrimenkullerinin iş yeri ve konut müzayedesien toplumun tüm kesimlerinden ve tüm yaşlarından çok büyük bir katılım söz konusuydu. TURYAP aracılığıyla gerçekleştirilen açık artırma da usulü yapılan ihale de 26.000.000 TL'lik satış altına imza atılırken, müzayedenin ilgi odağı olan ve en küçük katılımcısı ise 4 yaşındaki küçük kız Elisa bebekti. Kocaeli'ye bağlı Çayırova ilçesinde kiralık evde ikametlerini devam ettiren bu ailenin en büyük hayal ve arzusu kendi konutuna sahip olmaktı. Açık artırmaya uğur getirmesi adına küçük bebeklerini de yanında getiren çift, kirada oturdukları evin alt katındaki konutun sahibi oldular.

TOKİ Gayrimenkullerinin müzeyede ile birlikte satışını yapan TURYAP, düzenlediği iş yeri ve konut açık artırma usulü ihalesinde toplam değeri 26.000.000 TL olan satış altına imza attı. Satışa çıkan gayrimenkullerden 57 işyeri ve 59'da konut için teklif alındı.

Bilkent Ankara'daki TOKİ Konferans Salonu ve İstanbul Şişli'de yer alan Radisson Blut Hotel'de eş zamanlı bir şekilde başlayan ihaleye, Türkiye'nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine her yerden teklif yağdı. Bunun sebebi ise ihaleye internet üzerinden de teklif verilmesiydi.

Konutlar 55.000 TL ile, işyerleri ise 30.000 TL ile başladı. Açık artırmada en yüksek bedel sahibi olan büfe niteliğinde yer alan iş yeri 1.500.000 TL ile birlikte İzmir Çeşme; konutta ise 265.000 TL ile Bursa Osmangazi'de yer alan taşınmaz oldu.

Bitlis Merkez, Çorum Alaca-Dodurga-Kargı, Diyarbakır Kayapınar, Erzincan Merkez, İzmir Çeşme, Konya Cihanbeyli, Kütahya Tavşanlı, Niğde Ulukışla, Rize Merkez, Sakarya Sapanca-Taraklı, Sivas Şarkışla-Zara, Yozgat Aydıncık-Saraykent, Zonguldak Gökçebey’de teklif alınan iş yerleri, %25 peşin, 120 aya varan vade seçenekleri ile;  Ankara  Altındağ-Ayaş, Bingöl Merkez, Bursa Gürsu-Orhangazi, Elazığ Merkez, Erzurum Palandöken, Giresun Alucra, İstanbul Ataşehir-Tuzla, Kocaeli Çayırova, Malatya Merkez, Manisa Yunusemre, Nevşehir Gülşehir, Samsun İlkadım’da yer alan konutlar %10'dan başlayan peşinat oranlarıyla, 180 aya varan vade seçenekleriyle alıcılarına teslim edildi. 

"Turyap, TOKİ'ye Ait 59 Adet İşyeri ve 59 Konutun Satışını Yaptı!" Yorumlar

"Turyap, TOKİ'ye Ait 59 Adet İşyeri ve 59 Konutun Satışını Yaptı!" Benzer Haberler


Akbank'a Ait 21 Gayrimenkul Turyap Aracılığıyla Satışa Çıkıyor!

Akbank'a Ait 21 Gayrimenkul Turyap Aracılığıyla Satışa Çıkıyor!

Akbank ihtiyaç fazlası gayrimenkullerini, satış işlemlerini üstlenen TURYAP aracılığıyla, satışa çıkarma kararı aldı. 11 ilde bulunan, çeşitli büyüklüklere sahip konut ve iş yerlerine ait tapu kayıtları ve imar durumları ilgili bilgiler Tapu Müdürlüğü ve Belediyelerden öğrenilebilecek. İşte diğer detaylar.... Turyap, TOKİ'ye Ait 59 Adet İşyeri ve 59 Konutun Satışını Yaptı!

Turyap Müzayede İle Emlak Konut Başakşehir Evlerinde Konut Satışına Çıkıyor

Turyap Müzayede İle Emlak Konut Başakşehir Evlerinde Konut Satışına Çıkıyor

Gayrimenkul sektörünün aranılan isimlerinin başında gelen Turyap’ın imzasıyla İstanbul Avrupa yakasının yükselen değerli bölgelerinden Başakşehir’de tamamı oturuma hazır 504 konut konut satışa çıkarılıyor. Çeşitli büyüklüklerdeki dairelerin müzayede fiyatları 186 bin TL’den başlıyor.

Finansbank 11 İldeki Gayrimenkulünü TURYAP Aracılığıyla Satıyor!

Finansbank 11 İldeki Gayrimenkulünü TURYAP Aracılığıyla Satıyor!

Turyap, TOKİ'ye Ait 59 Adet İşyeri ve 59 Konutun Satışını Yaptı!. Finansbank tarafından Turyap aracılığıyla satışa çıkarılan, toplam 11 ilde yer alan taşınmazların içerisinde villa, arsa, tarla, ofis, konut, dükkan gibi çeşitli özellik ve büyüklükleri sahip 23 adet gayrimenkulü bulunuyor. İhtiyaç fazlası olarak satışı uygun görülen gayrimenkullerle ilgili diğer detaylar işte...

Turyap Ankara Golfkent arsa ihalesi sonuçları açıklandı mı?

Turyap Ankara Golfkent arsa ihalesi sonuçları açıklandı mı?

Ankara'nın en büyük projelerinden olan Golfkent ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Çok önemli bir proje olan Golfkent'te ihaleye çıkarılan 22 arsa için sonuçların da ne zaman açıklanacağı herkes tarafından merakla bekleniyor.. Turyap, TOKİ'ye Ait 59 Adet İşyeri ve 59 Konutun Satışını Yaptı!

Turyap, 3 Emlak Konut Projesinde bulunan 115 Daireyi Açık Artırma Usulü Satıyor!

Turyap, 3 Emlak Konut Projesinde bulunan 115 Daireyi Açık Artırma Usulü Satıyor!

Körfezkent 3.Etap Emlak Konutları, Bahçekent Emlak Konutları ve Emlak Konut Başakşehir Evleri'ndeki hemen teslim ve oturuma hazır olan toplam 115 adet daire açık artırma yöntemiyle satılıyor.

Turyap, TOKİ'ye Ait 59 Adet İşyeri ve 59 Konutun Satışını Yaptı!

Turyap, TOKİ'ye Ait 59 Adet İşyeri ve 59 Konutun Satışını Yaptı!

Turyap, TOKİ'ye ait olan 57 dükkan ve 59 adet dairenin satış işlemini gerçekleştirmek için kolları sıvadı. Konutların 55.000 TL'den, işyerlerinin ise 30.000 TL'den başlayan muhammen bedellerle birlikte satışa çıktığı belirtildi. Müzayede de bir gün içerisinde toplam değeri 26.000.000 TL Olan satış gerçekleştirildi. . Turyap, TOKİ'ye Ait 59 Adet İşyeri ve 59 Konutun Satışını Yaptı!