Türk Telekom Çalışma Saatleri

truck

Türk Telekom, 1994 yılında PTT bünyesinde ortaya çıkmıştır. Devlet bünyesinde kurulan şirket şuan günümüzde özel bir işletme olarak devam etmektedir.

PTT’ nin telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin ayrılması sonucu 1995 yılında yoluna tek olarak devam etmiştir. Türk Telekom çatısı altında TTNET ve Avea gibi dev markalar bulunmaktadır.  Bu markaları bünyesine katarak gücüne güç katana Türk Telekom başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir.  Hem uygun fiyatları hem de kalitesiyle müşterilerini oldukça memnun etmektedir. Bugün hisselerinin büyük payı Oger Telekoma aittir. Türk Telekom, postane, fiberoptik iletişim, internet, DSL, iptv, mobil telekomünikasyon gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.  Ayrıca bunun yanında abonelik, başvuru, iptal, taşıma, şikayet ve taleplerinizi şubelerden halledebilirsiniz. Türk Telekom abonelikleri, sözleşme yenileme, tahaadüt işlemleriniz yapmakta mümkündür. Türk Telekom yenilikçi ve modern yönetim anlayışıyla gittikçe gelişmektedir.

Türk Telekom Çalışma Saatleri

Hafta içi

Sabah açılış 08:30

Öğle arası 12:30 – 13:30

Akşam kapanış 17:00

Çalışma saatleri içinde gerekli desteği alabilirsiniz.

Türk Telekom Hafta Sonu Açık mı?

Türk Telekom  şubeleri hafta sonu da hizmet vermektedir. Cumartesi ve Pazar günleri de giderek işlemlerinizi halledebilirsiniz. Hafta sonu çalışma saatleri hafta içi çalışma saatleriyle aynıdır.

Türk Telekom Bayramda Açık mı?

Türk Telekom şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos gibi resmi tatil günlerinde  kapalıdır, hizmet vermemektedir. İşlemlerinizi hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içinde gerçekleştirebilirsiniz. 

"Türk Telekom Çalışma Saatleri" Yorumlar

1 YORUM
  1. Feyzi Hüseyin 21 Ağustos 2018 13:01

    Bugün acikmi

"Türk Telekom Çalışma Saatleri" Benzer Haberler


Türk Ytong Çalışanları 53. Yıl Kutlamalarında Buluştu

Türk Ytong Çalışanları 53. Yıl Kutlamalarında Buluştu

Türk YTONG'un 53’ üncü kuruluş yıl dönümünde, Türkiye'ye kazandırılan Türk YTONG şirketinin büyük bir eser olduğu ve başarılarının katlanarak devam edeceğine değinildi. 2016 yılı içinde Çatalca’ya kurulan YTONG fabrikası ile şirketin toplam kapasitesi de 2.5 milyon metreküpe ulaşmış oldu.. Türk Telekom Çalışma Saatleri

Türk Seddi Nisanda Bitiyor

Türk Seddi Nisanda Bitiyor

Suriye bölgesinde süre gelen iç karışıklıklar ve savaş halinin ülkemiz tarafına olası tehdidi ve zararını ortadan kaldırabilmek için TOKİ tarafından 600 kilometrelik Suriye ile Türkiye sınırı boyunca prefabrik şekilde üretilen beton duvarlar inşa edilmektedir. Günde 3 kilometrelik duvar çalışması yürüten TOKİ sınır hattı boyunca güvenlik yolu ve gözetleme kuleleri de inşa etmektedir.

Türk İnşaat Sektöründe ABD Fırsatı!

Türk İnşaat Sektöründe ABD Fırsatı!

Türk Telekom Çalışma Saatleri. Norolbank Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Akkurt, bugün itibariyle başkanlık koltuğuna geçecek olan Donal Trump'ın ekonomi üzerinde olan etkilerini anlattı.

Dubai Cityscape 2016 Fuarı’na katılan Türk firmalar!

Dubai Cityscape 2016 Fuarı’na katılan Türk firmalar!

6-8 Eylül 2016 tarihlerinde Dubai'de gerçekleştirilecek olan Cityscape 2016 Fuarı'na Türk katılımcılar yoğun ilgi gösteriyor. . Türk Telekom Çalışma Saatleri

BBK, Türk Şirketlerinin Körfez ve Hindistan'a Yatırım Yapmasında Aracı Olacak!

BBK, Türk Şirketlerinin Körfez ve Hindistan'a Yatırım Yapmasında Aracı Olacak!

Türkiye üzerinde temsilcilik açmış olan Bank of Bahrain and Kuwait (BB), Türk şirketlerinin Körfez ve Hindistan üzerinde yatırım yapmalarına aracılık yapacak. BBK Türkiye Genel Müdürü Bilgün Gürkan, altyapı, enerji, konut, yol ver yenileme projelerinde büyük fırsatların olduğunu iletti.

Türk müteahhitlerinin Irak'taki 'alacak' sorunu çözülüyor

Türk müteahhitlerinin Irak'taki 'alacak' sorunu çözülüyor

Irak Planlama Bakanı, Türk firmalarının alacaklarını tahsil etmeleri konusunda çalışma başlattıklarını açıkladı. . Türk Telekom Çalışma Saatleri

Hamit Demir: 3. köprü Türk milletine çok yakıştı!

Hamit Demir: 3. köprü Türk milletine çok yakıştı!

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Demir: "(Yavuz Sultan Selim Köprüsü) Bölge ve yakın lokasyondaki konut projelerine değer katacağını öngörüyorum"

Türk Şirketler Yurt Dışına 5.2 Milyar Dolar Yatırım Yaptı!

Türk Şirketler Yurt Dışına 5.2 Milyar Dolar Yatırım Yaptı!

Türk şirketler 2014 yılından günümüze kadar olan süreç içerisinde yurt dışındaki projelerine tamı tamına 5.200.000.000 $ yatırım yaptı. 10.000.000.000 $'da birleşme ve satın alma işlemlerine para harcadı. 2017 itibariyle Türk şirketleri, dünyayı ülke ülke - parsel parsel tarayıp, fırsat aramaktalar.