Türk Telekom Çalışma Saatleri

Türk Telekom Çalışma Saatleri
Editör: Ahmet Yaman Çalışma Saatleri 31 Ağustos 2017
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

PTT’ nin telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin ayrılması sonucu 1995 yılında yoluna tek olarak devam etmiştir. Türk Telekom çatısı altında TTNET ve Avea gibi dev markalar bulunmaktadır.  Bu markaları bünyesine katarak gücüne güç katana Türk Telekom başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir.  Hem uygun fiyatları hem de kalitesiyle müşterilerini oldukça memnun etmektedir. Bugün hisselerinin büyük payı Oger Telekoma aittir. Türk Telekom, postane, fiberoptik iletişim, internet, DSL, iptv, mobil telekomünikasyon gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.  Ayrıca bunun yanında abonelik, başvuru, iptal, taşıma, şikayet ve taleplerinizi şubelerden halledebilirsiniz. Türk Telekom abonelikleri, sözleşme yenileme, tahaadüt işlemleriniz yapmakta mümkündür. Türk Telekom yenilikçi ve modern yönetim anlayışıyla gittikçe gelişmektedir.

Türk Telekom Çalışma Saatleri

Hafta içi

Sabah açılış 08:30

Öğle arası 12:30 – 13:30

Akşam kapanış 17:00

Çalışma saatleri içinde gerekli desteği alabilirsiniz.

Türk Telekom Hafta Sonu Açık mı?

Türk Telekom  şubeleri hafta sonu da hizmet vermektedir. Cumartesi ve Pazar günleri de giderek işlemlerinizi halledebilirsiniz. Hafta sonu çalışma saatleri hafta içi çalışma saatleriyle aynıdır.

Türk Telekom Bayramda Açık mı?

Türk Telekom şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos gibi resmi tatil günlerinde  kapalıdır, hizmet vermemektedir. İşlemlerinizi hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içinde gerçekleştirebilirsiniz. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Bimeks Çalışma Saatleri

Bimeks Çalışma Saatleri

Tema Tasarım | Osgaka.com