Toya Next

Toya Next
Editör: Ahmet Yaman Konut Projeleri 12 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Toya Next projesi Toya Yapı Tarafından  İstanbul Avrupa yakasında Basın Ekpsress Yolu üzerinde inşa ediliyor. Toya Next projesi toplamda 3 blok şeklinde hayata geçiriliyor. Toya Next projesinde  488 konut yer alıyor ve ayrıca 7 bin 500 metrekare ticari alandan oluşuyor. Toya Next Projesinde  daire seçenekleri olarak 39 ila 248 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor.

Toya Next Nerede?

Toya Next

Akıllı daire çözümleri sunmakta olan Art & Smart konsepti içerisinde oluşturulan Toya Next projesinde kişisel tercihlere göre yaşam alanlarını değiştirebiliyorsunuz. Toya Next  Projesinde yatak odası ve salonu birbirinden ayırabilen hareketli duvarlar,İstediğinizde yer açabilmeniz için katlanabilip duvara saklayabileceğiniz yatak bunun haricinde  dolabın içinde istendiğinde açılabilen bir çalışma masası ve yalnızca ihtiyacınız olduğu zaman görünebilen bir mutfak ile yatak odasının istendiğinde salona eklenebileceği bir sitem bulunuyor.

Toya Next

Toya Next Teslim Tarihi Mart 2019

Toya Next Projesinin Teslimlerinin 2019 yılının mart ayında yapılması planlanıyor. Toya Next Basın Ekspres evren mahallesinde inşa edilmekte olup metro durağının hemen yanında konumlandırılıyor.  Toya Next Projesinde Yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra peşin alımlarda %20 indirim yapılıyor. Bu kampanyanın yanı sıra Toya Next projesinden taksitle daire almak isteyenler için %25 peşinat ödeyerek 120 ay vade sunuluyor. Yapılacak olan peşinat ise daire tesliminden sonra alınıyor.

 

Toya Next Reklam Filmi

Toya Next Teslim Tarihi?

Toya Next Projesinde teslimler 2019 yılının ilk çeyreğinde

Toya Next Satış Ofisi

Adres: Basın Ekspres Yolu Evren Mahallesi Bahar Caddesi No :3 Bağcılar

Tel: 444 86 92

Web: https://www.toyanext.com/

Toya Next Daire PlanlarıYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com