TOKİ’den 398 TL Taksit ile Konut Fırsatı

TOKİ’den 398 TL Taksit ile Konut Fırsatı

​ TOKİ; devlete bağlı bir kuruluş ve amacı, dar ya da orta gelire sahip olan ailelerin rahat bir şekilde konut sahibi olmasını sağlamak. 4 farklı kampanya ile dikkatleri üzerine çeken TOKİ şu anda 398 TL taksit ödeyerek kişilerin ev sahibi olmasına imkan sağlıyor.

 TOKİ; devlete bağlı bir kuruluş ve amacı, dar ya da orta gelire sahip olan ailelerin rahat bir şekilde konut sahibi olmasını sağlamak. 4 farklı kampanya ile dikkatleri üzerine çeken TOKİ şu anda 398 TL taksit ödeyerek kişilerin ev sahibi olmasına imkan sağlıyor.

TOKİ’den Konut Fırsatı

Türkiye için konut ihtiyacı oldukça üst düzeyde seyrediyor demek mümkün. Bu nedenle TOKİ ciddi bir hız ile çalışmaya devam ediyor. Elinde olan projelere 4 yeni proje daha ekleyen TOKİ neredeyse herkesin ev sahibi olması için gerekli çalışmaları sürdürmeye devam ediyor. Yeni projelerde 398 TL taksit ile ev alma imkanı mevcut. Kişilerin sadece 13.666 TL peşinat ödeyerek bu evleri alma hakkı kazanması mümkün.

Çanakkale Ayvacık TOKİ Konutları

103 konut yapılan Çanakkale’de belirlenen en düşük konut fiyatı; 117.932 olarak belirlenmiş durumda. Proje 2019 itibari ile bitmiş ve şu anda satışa sunulmuş durumda olduğu için ilgi oldukça büyük ve kuralar devam ediyor.

Şehitkamil 4. Etap TOKİ Konutları

47 konuttan oluşan proje Gaziantep için oldukça önemli bir yere sahip. Konut fiyatları 146.812 TL’den başlıyor. Kişiler 611,72 TL taksitle konutlara sahip olabiliyor.

Kastamonu Taşköprü TOKİ Konutları

14 konuttan oluşan TOKİ projesi; 119.321 TL’den başlayan fiyatlar ile ev sahibi olma imkanı sunuyor. 569,44 TL taksit ödeyerek bu evlere sahip olmanız mümkün.

Etiketler : Konut Projeleri