TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?
Editör: Melih SANCAK Toki Haberleri 9 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Sivas’ın en güzel mevkisinde yer alan ve uzun zamandır merakla beklenen projelerinden biri olan TOKİ Yenimahalle konutları için talihliler günden güne artmaya devam ediyor. Emekliler ve ev alacak durumu olmayanlar için muhteşem ödeme fırsatları sunan TOKİ aynı zamanda herkesin de güzel bir evde oturmasını sağlıyor. Bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlayan TOKİ, Sivas’ın en büyük projelerinden birine imza atıyor.

 

Konut özellikleri ile dikkatleri çeken ve herkesin de beğenisini kazanmaya devam eden TOKİ’de 2+1 ve 3+1 ev seçenekleri yer alıyor. Merkezi sistem ile ısınan TOKİ’ler de aynı zamanda çocuklara özel park ve oyun alanları yer alıyor. Otopark sorununun olmadığı Yenimahalle TOKİ, aynı zamanda bir çok merkeze de yakın olması ile dikkatleri çekiyor.

 

Sivas Yenimahalle TOKİ kura sonuçları

 

Yenimahalle TOKİ için başvuruda bulunan ve ardından da gerekli belgelerini teslim edenler için kura çekimi de 10 Ekim’de yapılacak. Eylül ayı boyunca alınan başvuruların ardından merakla beklenen kuraların yarın çekilecek olması herkesi de oldukça heyecanlandırıyor.

 

40 adet konutun bulunduğu projede en düşük konut fiyatı 133 bin 262 TL en yüksek konut fiyatı ise 158 bin 276 TL olarak dikkatleri çekiyor. Kura çekimlerinin ardından sonuçların da kısa bir süre içinde ilan edilmesi bekleniyor.

Kura Sonucu ve İsim Listesi Haberimizi Okumak İçin TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com