TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?

TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?
Editör: Zeynep Kaya Konut Projeleri 12 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İstanbul’un yükselen bölgeleri arasında gösterilen Şile, şehire hem bir o kadar uzak hem de bir o kadar yakın olarak gösteriliyor. Adım adım birbirinden farklı projelerin de merkezi olan Şile, aynı zamanda üniversite öğrencilerinin de uğrak mekanı oluyor.

 

Pek çok kampüsün ve sitenin yer aldığı Şile’de aynı zamanda bir çok otelin de bulunması bölgeyi hareketli kılıyor. Güzel bir tatil mekanı olan ve aynı zamanda da pek çok turisti ağırlayan Şile’de TOKİ’ye de ihtiyaç duyuluyor. Daha iyi bir evde oturmak isteyen fakat durumu olmayanlar için koşulsuz şartsız başvuru alan TOKİ, kura çekimlerinin ardından talihlileri de ev sahibi yapmayı amaçlıyor.

 

TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?

 

3. Etap için başvuruların başladığını duyuran TOKİ yetkilileri, bu özellikli yeni dairelerde oturmak isteyenler için başvuruların başladığını kaydediyor. Şile’de oturanların başvuru yapabileceği kura için başvuruların Belediye binasına, Beyaz Masa birimine yapılacağını kaydediyor.

 

Kimlik ile yapılan başvurularla birlikte TOKİ’ler için kuralar da Kasım ayının sonunda gerçekleşmiş olacak. Bu durumun ardından bir çok kişi çok kolay bir şekilde gerekli ödemelerini de gerçekleştirerek, büyük bir heyecanla beklediği ve uzun yıllar boyunca oturmak istediği evine, rüyalarına Şile’de güzel br yol ile ulaşabilecek.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com