TOKİ 4 bin 551 Ucuz Konut Projesi İçin İhaleye Çıkıyor!

truck

Hayata geçirdiği projeler ile dar gelirli vatandaşları da unutmayan TOKİ, önümüzdeki 35 gün içerisinde yeni ihalelere çıkacağını duyurdu. 2023 hedefleri doğrultusunda 1 milyon 200 bin konut projesini ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunacak olan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 9 Yeni konut projesiyle 4 bin 551 vatandaşın daha ev sahibi olmasına katkıda bulunacak.

TOKİ’nin önümüzdeki günlerde ve 2018 yılının ilk günlerinde ihalesini gerçekleştireceği projelerinin detayları şöyle;

Bolu İli Mudurnu İlçesi Kaygana Mahallesinde yapılmak üzere planlanan 488 Adet Konut, 1'er Adet Ticaret Merkezi, 24 Derslikli İlköğretim Okulu, 2 Adet Teshin Merkezi ve Dere Islahı İnşaatları için ihale tarihi 25 Aralık 2017 saat 14:30'da olarak paylaşıldı.

Denizli Acıpayam İlçesinde 440 adet konut, 2 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Camii İnşaatıyla ilgili işin ihalesi ile Çorum’un Kargı ilçesinde hayata geçirilecek 717 konut, 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Camii İnşaatıyla ilgili ihale 26 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşecek.

Niğde Efendibey’de yapılması planlanan 944 konut, 80 Adet Dükkan ve 1 Adet 24 Derslikli İlköğretim Okulu İnşaatlarıyla ilgili ihale tarihi 27 Aralık 2017 saat 14:00'de yapılacak. 

Kayseri Melikgazi’de 709 konut, 7 Dükkanlı Ticaret Merkezi ve 1 Adet Camii İnşaatıyla ilgili işin ihale tarihi 28 Aralık 2017 tarihinde saat 14:00'de yapılacak.

İstanbul İli Başakşehir İlçesinin Kayaşehir 22.Bölge’de yapılması planlanan 854 Adet Konut, 592 Araçlık Kapalı Otopark, 2 Adet Sosyal Tesis ve 2 Adet Nizamiye inşaatıyla ilgili işin ihalesi 29 Aralık 2017 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Denizli Honaz’daki 110 konut projesi için 17 Ocak 2018’de, Tunceli Pülümür’deki 63 konut projesi için 18 Ocak 2018’de ve Bolu İli, Seben İlçesinde hayata geçirilecek 266 konut projesi için 31 Ocak 2018 tarihinde ihaleye çıkılıyor olacak.

"TOKİ 4 bin 551 Ucuz Konut Projesi İçin İhaleye Çıkıyor!" Yorumlar

"TOKİ 4 bin 551 Ucuz Konut Projesi İçin İhaleye Çıkıyor!" Benzer Haberler


Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki engelli evleri başvuru şartlarını ve engelli evleriyle ilgili tüm bilgilere haberimizde ulaşma imkanınız bulunuyor. Detaylar Haberimizde.... TOKİ 4 bin 551 Ucuz Konut Projesi İçin İhaleye Çıkıyor!

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Uzun dönemden beri ülkemizin uğraştığı bir sorun olan terör örgütü PKK’nın yıl içerisinde gerçekleştirdiği hain saldırılar ve güvenlik güçlerimizde girdiği sıcak temaslardan dolayı adeta bir harabeye dönen Diyarbakır’ın Sur ilçesi, devlet tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve TOKİ’nin çalışmaları ile baştan inşa ediliyor. Konuya dair ayrıntılar haberimizde…

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ 4 bin 551 Ucuz Konut Projesi İçin İhaleye Çıkıyor!. Yılın son projelerinden olan TOKİ Çeşme Reisdere Konut Projesinde inşaat çalışmaları sona erdi sıra konutları sahiplerine teslim etmekte. İki ayrı etaptan meydana gelen ve 2 + 1 ve 3 + 1 seçeneklerinde sahip olan 4 katlı yapılar için hak sahibi belirlemek için çekilecek olan kura tarihi 30 Aralık 2016 olarak belirlendi.

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

Son zamanlarda oldukça dille getirilen, boşalan askeri arazilerin akıbeti konusundaki belirsizliklere bir netlik kazandırdık. Son 10 yıllık süreç içerisinde çeşitli illerde yer alan toplamda 244 askeri parselin 3 milyar 84 milyon 526 bin TL gibi bir bedel karşılığında mahsuplaştırılması sureti ile TOKİ tarafına devredildiği haberi geldi.. TOKİ 4 bin 551 Ucuz Konut Projesi İçin İhaleye Çıkıyor!

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Geçmişten günümüze kadar binlerce toplu konut projesine imza atarak on binlerce vatandaşı ev sahibi yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilecek yeni konut projelerine başvuruda bulunmak için bir takım koşulu sağlamanız ve bir kısım evrakları temin etmeniz gerekmektedir. Haberimizde bu koşullar ve evraklar hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin askıda kalan dönüşüm projelerinden Tahtakale mahallesinde yapılması düşünülen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili son karar verildi. Vatandaşların şikayetlerine göre TOKİ'nin maliyetleri yüksek bulduğunu öne sürdüğü proje de anlaşma bir türlü sağlanamadı. Kanal İstanbul'a komşu olacak bölgenin akıbeti ne olacak? . TOKİ 4 bin 551 Ucuz Konut Projesi İçin İhaleye Çıkıyor!

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ tarafından inşasına başlanılan İzmir Çeşme Sosyal Konutları, yörenin geleneksel mimarisinden esinlenerek hayata geçirilen bir sosyal konut projesi olarak yükseliyor. Vatandaşların kaymakamlığa başvurusu ile bir talep projesi olarak hayata geçirilen konutların sahipleri, en geç mart ayında yeni evlerine taşınmış olacaklar.

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

Geçmişten bu güne kadar binlerce konut inşa ederek on binlerce vatandaşın konut sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştüren Toplu Konut İdaresi, bu yılın son ayı içerisinde Sivas Divriği’de inşa edeceği konut projesi için ihaleyi gerçekleştirdi ve en kısa zamanda inşaat çalışmalarına başlayacak.