TOKİ 24 İlde 135 Arsayı Satışa Sundu

truck

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak ve Van gibi illerde bulunan arsaların, Emlak Yönetim Hizmetleri ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenecek olan açık artırma yöntemi satılacağını duyurdu. Arsaların nitelikleri, müzayede tarihleri ile diğer önemli bilgiler haberimizde…

TOKİ’ye ait 24 ilde bulunan; konut, ticaret, sanayi, merkezi iş, alışveriş merkezleri, özel eğitim, özel kreş, özel sağlık, konut dışı kentsel çalışma, sosyal tesis ve gelişme konut imarlı arsaların satışı için gerçekleştirilecek müzayedenin tarih ve yer bilgileri 30 Ocak 2018 Salı günü, saat 13:30 olarak TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda şeklinde paylaşıldı. Toplam büyüklükleri 1.152.993 m2 olan 135 arsadan, muhammen bedeli 845 milyon TL olan arsalar “Açık Artırma” yöntemi ile satışa sunulacak. Müzayedeyle ilgili “www.emlakyonetim.com.tr” adresinden de canlı yayın yapılacak.

Satışa sunulan bazı arsalar ise şöyle;
İSTANBUL Başakşehir Kayabaşı’nda özel eğitim ve özel sağlık, İkitelli’de konut, ticaret, konut dışı kentsel çalışma, Kâğıthane’de konut, Üsküdar’da özel eğitim, Avcılar’da konut niteliğinde değerlendirmek üzere imarlı arsalar.

ANKARA Çankaya’da konut, ticaret, gelişme konut, Etimesgut, Gölbaşı, Virancık ve Örencik, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle ve Kahramankazan gibi ilçelerde ise konut, ticaret niteliğinde imarlı arsalar.

İZMİR Aliağa’da konut alanı, Çeşme Reisdere’de konut niteliğinde imarlı arsalar.
ESKİŞEHİR Odunpazarı’nda konut, merkezi iş niteliğinde imarlı arsalar.
SAKARYA Adapazarı’nda konut, ticaret, kreş niteliğinde imarlı arsalar.
DİYARBAKIR Yenişehir’de konut, merkezi iş alanları, çarşılar iş ve alışveriş merkezleri niteliğinde imarlı arsalar.
KAYSERİ Kocasinan ve EDİRNE merkezde konut niteliğinde imarlı arsalar
UŞAK merkezde, merkezi iş niteliğinde imarlı arsalar şeklindedir.

Satışlara ilişkin detaylı bilgilere" www.toki.gov.tr" ve www.emlakyonetim.com.tr" adresleri ile 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilir.

"TOKİ 24 İlde 135 Arsayı Satışa Sundu" Yorumlar

"TOKİ 24 İlde 135 Arsayı Satışa Sundu" Benzer Haberler