TOKİ 24 İlde 135 Arsayı Satışa Sundu

truck

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak ve Van gibi illerde bulunan arsaların, Emlak Yönetim Hizmetleri ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenecek olan açık artırma yöntemi satılacağını duyurdu. Arsaların nitelikleri, müzayede tarihleri ile diğer önemli bilgiler haberimizde…

TOKİ’ye ait 24 ilde bulunan; konut, ticaret, sanayi, merkezi iş, alışveriş merkezleri, özel eğitim, özel kreş, özel sağlık, konut dışı kentsel çalışma, sosyal tesis ve gelişme konut imarlı arsaların satışı için gerçekleştirilecek müzayedenin tarih ve yer bilgileri 30 Ocak 2018 Salı günü, saat 13:30 olarak TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda şeklinde paylaşıldı. Toplam büyüklükleri 1.152.993 m2 olan 135 arsadan, muhammen bedeli 845 milyon TL olan arsalar “Açık Artırma” yöntemi ile satışa sunulacak. Müzayedeyle ilgili “www.emlakyonetim.com.tr” adresinden de canlı yayın yapılacak.

Satışa sunulan bazı arsalar ise şöyle;
İSTANBUL Başakşehir Kayabaşı’nda özel eğitim ve özel sağlık, İkitelli’de konut, ticaret, konut dışı kentsel çalışma, Kâğıthane’de konut, Üsküdar’da özel eğitim, Avcılar’da konut niteliğinde değerlendirmek üzere imarlı arsalar.

ANKARA Çankaya’da konut, ticaret, gelişme konut, Etimesgut, Gölbaşı, Virancık ve Örencik, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle ve Kahramankazan gibi ilçelerde ise konut, ticaret niteliğinde imarlı arsalar.

İZMİR Aliağa’da konut alanı, Çeşme Reisdere’de konut niteliğinde imarlı arsalar.
ESKİŞEHİR Odunpazarı’nda konut, merkezi iş niteliğinde imarlı arsalar.
SAKARYA Adapazarı’nda konut, ticaret, kreş niteliğinde imarlı arsalar.
DİYARBAKIR Yenişehir’de konut, merkezi iş alanları, çarşılar iş ve alışveriş merkezleri niteliğinde imarlı arsalar.
KAYSERİ Kocasinan ve EDİRNE merkezde konut niteliğinde imarlı arsalar
UŞAK merkezde, merkezi iş niteliğinde imarlı arsalar şeklindedir.

Satışlara ilişkin detaylı bilgilere" www.toki.gov.tr" ve www.emlakyonetim.com.tr" adresleri ile 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilir.

"TOKİ 24 İlde 135 Arsayı Satışa Sundu" Yorumlar

"TOKİ 24 İlde 135 Arsayı Satışa Sundu" Benzer Haberler


Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki engelli evleri başvuru şartlarını ve engelli evleriyle ilgili tüm bilgilere haberimizde ulaşma imkanınız bulunuyor. Detaylar Haberimizde.... TOKİ 24 İlde 135 Arsayı Satışa Sundu

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Uzun dönemden beri ülkemizin uğraştığı bir sorun olan terör örgütü PKK’nın yıl içerisinde gerçekleştirdiği hain saldırılar ve güvenlik güçlerimizde girdiği sıcak temaslardan dolayı adeta bir harabeye dönen Diyarbakır’ın Sur ilçesi, devlet tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve TOKİ’nin çalışmaları ile baştan inşa ediliyor. Konuya dair ayrıntılar haberimizde…

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ 24 İlde 135 Arsayı Satışa Sundu. Yılın son projelerinden olan TOKİ Çeşme Reisdere Konut Projesinde inşaat çalışmaları sona erdi sıra konutları sahiplerine teslim etmekte. İki ayrı etaptan meydana gelen ve 2 + 1 ve 3 + 1 seçeneklerinde sahip olan 4 katlı yapılar için hak sahibi belirlemek için çekilecek olan kura tarihi 30 Aralık 2016 olarak belirlendi.

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

Son zamanlarda oldukça dille getirilen, boşalan askeri arazilerin akıbeti konusundaki belirsizliklere bir netlik kazandırdık. Son 10 yıllık süreç içerisinde çeşitli illerde yer alan toplamda 244 askeri parselin 3 milyar 84 milyon 526 bin TL gibi bir bedel karşılığında mahsuplaştırılması sureti ile TOKİ tarafına devredildiği haberi geldi.. TOKİ 24 İlde 135 Arsayı Satışa Sundu

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Geçmişten günümüze kadar binlerce toplu konut projesine imza atarak on binlerce vatandaşı ev sahibi yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilecek yeni konut projelerine başvuruda bulunmak için bir takım koşulu sağlamanız ve bir kısım evrakları temin etmeniz gerekmektedir. Haberimizde bu koşullar ve evraklar hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin askıda kalan dönüşüm projelerinden Tahtakale mahallesinde yapılması düşünülen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili son karar verildi. Vatandaşların şikayetlerine göre TOKİ'nin maliyetleri yüksek bulduğunu öne sürdüğü proje de anlaşma bir türlü sağlanamadı. Kanal İstanbul'a komşu olacak bölgenin akıbeti ne olacak? . TOKİ 24 İlde 135 Arsayı Satışa Sundu

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ tarafından inşasına başlanılan İzmir Çeşme Sosyal Konutları, yörenin geleneksel mimarisinden esinlenerek hayata geçirilen bir sosyal konut projesi olarak yükseliyor. Vatandaşların kaymakamlığa başvurusu ile bir talep projesi olarak hayata geçirilen konutların sahipleri, en geç mart ayında yeni evlerine taşınmış olacaklar.

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

Geçmişten bu güne kadar binlerce konut inşa ederek on binlerce vatandaşın konut sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştüren Toplu Konut İdaresi, bu yılın son ayı içerisinde Sivas Divriği’de inşa edeceği konut projesi için ihaleyi gerçekleştirdi ve en kısa zamanda inşaat çalışmalarına başlayacak.