TOKİ 2018 Konut Projeleri İçin Satış Tarihlerini Açıkladı!

truck

2018 yılına hızlı giriş yapan TOKİ’nin konut satışları için başvuru tarihleri belli oldu. 12 şehirde satışa sunmaya başladığı yeni projelerini alt gelir grubu, orta gelir grubu ve standart konut alıcılarının beğenisine sunan TOKİ, 3 bin 862 konutu 76 bin 911 TL'den başlayan fiyatlarla satışa açtı. İşte TOKİ'nin 2018 başvuru tarihleri ve projelerin detayları…

Adana Ceyhan’da orta gelir grubu için satışa çıkarılan 118 adet 3+1 dairenin fiyatları 171 bin 814 lira ile 199 bin 486 lira arasında değişiyor. Başvurular 8 Ocak-30 Mart 2018 tarihleri arasında yapılabilecek.

Adana Ceyhan’da alt gelir grubu için satışa çıkarılan 8 adet 2+1 dairenin fiyatları 120 bin 755 lira ile 129 bin 32 lira arasında değişirken, evlerin taksitleri ise 452 liradan başlıyor. Başvurular 8 Ocak-29 Mart 2018 dönemi arasında yapılabilecek.

Afyon Bayat'ta alt gelir grubu için 33 adet 2+1 dairenin satışı 106 bin 392 lira ile 126 bin 269 lira arasında değişen fiyatlara yapılacak. Başvuru tarihleri 8 Ocak-30 Mart 2018 olarak açıklandı. Yine Afyon Bayat’ta orta gelir grubu için satışa açılan 13 adet 3+1 dairenin fiyatı ise 154 bin 142 lira ile 181 bin 141 lira arasında değişiyor. Başvurular 8 Ocak-30 Mart 2018 tarihleri arasında.

Ankara Mamak Gülseren Mahallesindeki alt gelir grubu için satılacak dairelerin fiyatları 76 bin 911 lira ile 153 bin 87 lira arasında değişiyor. Başvurular 8 Ocak-29 Haziran 2018 tarihleri arasında. Aynı bölgedeki orta gelir grubu için satılacak konutların fiyatları da 214 bin 765 lira ile 302 bin 693 lira arasında değişecek.

Diğer projeler ise; Ardahan Merkez, Hatay Reyhanlı, Karabük Safranbolu Kirkille Mahallesi, Kayseri Sarız, Kırşehir Merkez Kayabaşı, Muş Merkez Kale Mahallesi, Trabzon Merkez Pelitli 2. Etap, Yozgat Akdağmadeni Oluközü ile Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge projeleri olarak paylaşıldı. Detaylı bilgilere TOKİ’nin sitesi üzerinden ulaşılabilir

"TOKİ 2018 Konut Projeleri İçin Satış Tarihlerini Açıkladı!" Yorumlar

"TOKİ 2018 Konut Projeleri İçin Satış Tarihlerini Açıkladı!" Benzer Haberler


Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki engelli evleri başvuru şartlarını ve engelli evleriyle ilgili tüm bilgilere haberimizde ulaşma imkanınız bulunuyor. Detaylar Haberimizde.... TOKİ 2018 Konut Projeleri İçin Satış Tarihlerini Açıkladı!

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Uzun dönemden beri ülkemizin uğraştığı bir sorun olan terör örgütü PKK’nın yıl içerisinde gerçekleştirdiği hain saldırılar ve güvenlik güçlerimizde girdiği sıcak temaslardan dolayı adeta bir harabeye dönen Diyarbakır’ın Sur ilçesi, devlet tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve TOKİ’nin çalışmaları ile baştan inşa ediliyor. Konuya dair ayrıntılar haberimizde…

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ 2018 Konut Projeleri İçin Satış Tarihlerini Açıkladı!. Yılın son projelerinden olan TOKİ Çeşme Reisdere Konut Projesinde inşaat çalışmaları sona erdi sıra konutları sahiplerine teslim etmekte. İki ayrı etaptan meydana gelen ve 2 + 1 ve 3 + 1 seçeneklerinde sahip olan 4 katlı yapılar için hak sahibi belirlemek için çekilecek olan kura tarihi 30 Aralık 2016 olarak belirlendi.

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

Son zamanlarda oldukça dille getirilen, boşalan askeri arazilerin akıbeti konusundaki belirsizliklere bir netlik kazandırdık. Son 10 yıllık süreç içerisinde çeşitli illerde yer alan toplamda 244 askeri parselin 3 milyar 84 milyon 526 bin TL gibi bir bedel karşılığında mahsuplaştırılması sureti ile TOKİ tarafına devredildiği haberi geldi.. TOKİ 2018 Konut Projeleri İçin Satış Tarihlerini Açıkladı!

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Geçmişten günümüze kadar binlerce toplu konut projesine imza atarak on binlerce vatandaşı ev sahibi yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilecek yeni konut projelerine başvuruda bulunmak için bir takım koşulu sağlamanız ve bir kısım evrakları temin etmeniz gerekmektedir. Haberimizde bu koşullar ve evraklar hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin askıda kalan dönüşüm projelerinden Tahtakale mahallesinde yapılması düşünülen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili son karar verildi. Vatandaşların şikayetlerine göre TOKİ'nin maliyetleri yüksek bulduğunu öne sürdüğü proje de anlaşma bir türlü sağlanamadı. Kanal İstanbul'a komşu olacak bölgenin akıbeti ne olacak? . TOKİ 2018 Konut Projeleri İçin Satış Tarihlerini Açıkladı!

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ tarafından inşasına başlanılan İzmir Çeşme Sosyal Konutları, yörenin geleneksel mimarisinden esinlenerek hayata geçirilen bir sosyal konut projesi olarak yükseliyor. Vatandaşların kaymakamlığa başvurusu ile bir talep projesi olarak hayata geçirilen konutların sahipleri, en geç mart ayında yeni evlerine taşınmış olacaklar.

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

Geçmişten bu güne kadar binlerce konut inşa ederek on binlerce vatandaşın konut sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştüren Toplu Konut İdaresi, bu yılın son ayı içerisinde Sivas Divriği’de inşa edeceği konut projesi için ihaleyi gerçekleştirdi ve en kısa zamanda inşaat çalışmalarına başlayacak.