The Terrace Çanakkale Fiyat Listesi

Çanakkale’de merkeze bağlanan ana bağlantı yollarının birinde Mim Proje İnşaat güvencesi ile inşa edilen The Terrace Çanakkale konut projesi toplam olarak 3 bin metrekarelik bir arazi üzerinde inşa edilmektedir. The Terrace Çanakkale konut projesi kapsamında bulunan daire fiyatları ve diğer ayrıntılar haberimizdedir…

Çanakkale’nin merkezi ve en nezih konumlarından birinde Mim İnşaat eli ile The Terrace Çanakkale adı verilen markalı konut projesi hayata geçiriliyor. Yatırımcılar açısından oldukça cazip bir proje olan The Terrace Çanakkale konut projesi Çanakkale’de kentin merkezine inen işlek bir yol üzerinde inşa edilmektedir. her bir daire bünyesinde balkonun yer aldığı The Terrace Çanakkale konut projesi ilerleyen dönemler içerisinde oldukça değer kazanacak bir bölgede inşa edildiği için hem değer artışı yönünden hem de yüksek kira getirisi yönünden yatırımcılara oldukça avantaj sunmaktadır.

Mim Proje İnşaat imzası ile inşa edilen The Terrace Çanakkale konut projesine dair inşaat çalışmalarının tamamlanarak projede yaşamın başlaması ile birlikte 1+1 dairelerin en az 600 TL’den kiralanması ön görülüyor. Merkezi sistem ve ısı pay ölçer sistemi ile ısınma ihtiyacı karşılanacak olan The Terrace Çanakkale konut projesindeki daireler elektrikli ocak ve davlumbaz gibi envanterler ile birlikte teslim edilecektir.

Toplam olarak 3 bin metrekarelik bir inşaat alanına sahip olan The Terrace Çanakkale konut projesi iki adet konut bloğundan meydana gelmektedir. Mim Proje İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen The Terrace Çanakkale konut projesinde 84 tane 1+1 daire, 34 tane 2+1 daire ve son olarak ta 7 tane 3+1 daire yer alırken diğer yandan ise 3 tane de ticari birim proje kapsamında yer almaktadır.

The Terrace Çanakkale Fiyat Listesi
Daire Tipi En Düşük Fiyatlar En Yüksek Fiyatlar
1+1 110,000 TL 120,000 TL
2+1 190,000 TL 240,000 TL
3+1 320,000 TL 330,000 TL

 

Etiketler : Konut Projeleri