Terrace Mix fiyatları ve özellikleri

Terrace Mix fiyatları ve özellikleri
Editör: Mutlu Dinçer Konut Projeleri 11 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Beylikdüzü’nün marka projelerinden olan Terrace’ler her geçen gün büyümeye devam ediyor. Beylikdüzü ve Esenyurt bölgesinde sık sık inşa edilen ve uzun zamandır da merakla beklenen projeler arasında yer almaya devam eden Terrace Mix, bu ailenin en önemli parçası olarak görülüyor.

 

Birbirinden yeni projelerle herkesin de beğenisini kazanan ve bu anlamda farklı girişimlerin de gerçekleşmesini amaçlayan Terrace Mix, sunduğu çok özel fırsatlar sayesinde sizlerin de kazanmasını sağlıyor. Birbirinden yeni girişimlerin sağlandığı Terrace Mix’te çok farklı özelliklere sahip konutlardan faydalanmak sizlere de büyük katkılar sağlayabiliyor.

 

Terrace Mix özellikleri ve fiyatları

 

Birbirinden güzel daire fiyatları ile herkesin beğenisini kazanan Terrace Mix, uzun süren girişimlerin de ortaya çıkmasını sağlayabiliyor. Bu açıdan farklılık oluşturacak olan Terrace Mix, 265 bin liradan başlayan fiyatları, daire özellikleri, bünyesinde bulundurduğu açık ve kapalı yüzme havuzları ile sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

 

Kısa süre içinde siz de bir ev sahibi olmak istiyorsanız, Terrace Mix’in muhteşem indirim fırsatlarını kaçırmayın. İş ve yaşam merkezi olan Terrace Mix’te isterseniz hem ev sahibi hem de dükkan sahibi olabilir aynı zamanda yatırım yaparak gelecek vaad eden bu siteden çok kolay bir şekilde gelir elde edebilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Yedi Mavi Fiyatları

Yedi Mavi Fiyatları

Tema Tasarım | Osgaka.com