Terrace Feri fiyatları ve kampanyaları neler?

Terrace Feri fiyatları ve kampanyaları neler?
Editör: Zeynep Kaya Konut Projeleri 10 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İstanbul’un lokasyon olarak en güzel bölgesinde yer alan Terrace Feri, herkesin de güzel bir yatırım yapmasına olanak sunuyor. İstanbul’un iş ve finans merkezi olmaya devam eden Terrace Feri, pek çok noktaya da yakınlığı ile biliniyor.

 

Şişli’de bulunan pek çok merkeze yakın olaran Terrace Feri aynı zamanda Beyoğlu’na ve Taksim’e de çok yakın bir lokasyonda bulunuyor. Cihangir gibi tarihi bölgelere de yakınlığı ile dikkatleri üzerine çeken Terrace Feri, 795 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İstanbul’un en merkezi yerinde yer alan Terrace Feri’den sizler de yer edinmek istiyorsanız, tanıtım ofislerine uğrayabilirsiniz.

 

Terrace Feri özellikleri neler?

 

Şehrin merkezinde mimari yapısı ile dikkatleri çeken Terrace Feri, uzun zamandır pek çok kişinin de yakından takip etiği projeler arasında yer alıyor. Şehir merkezinde yer alan bu projede pek çok ünlü ve sanat camiasının önemli isimleri de yer alıyor.

 

Güzel seçenekler sunarak herkesin memnun kalmasını sağlayan Terrace Feri, komşularınızı da seçmeniz için yeni girişimlerin sağlanması gerçekleştiriyor. Terrace Feri’nin uzun yüzme havuzlarında sizler de yüzmek istiyor ve lokasyonunuza yakın AVM’lerde doyasıya alışveriş yapmak istiyorsanız, tercihinizi Terrace Feri’den yana kullanabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com