Tema İStanbul

Tema İStanbul
Editör: Hasan Aker Konut Projeleri 11 Kasım 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Sign of the City tarafından “ En İyi Karma Proje” seçilen Tema İstanbul , yüksek kira getirisi ile gerek yatırım da gerekse ikamet etmekte size yepyeni bir yaşam vaat ediyor.

Düzenlenen peyzajı, sokakları, havuz ve su yolları ile yepyeni bir yaşam kültürü oluşturuyor. 

Tema İstanbul; Tema İstanbul, Tema Plaza, Tema Mall ve Tema World olarak 4 farklı konseptten oluşmaktadır. Mesa Mesken, Artaş Grubu, Öztaş, Kantur&Akdaş İnşaat aracılığı ile hayata geçen projede 3531 konut vardır. 

Tema İstanbul Nerede?

Tema İstanbul 1.505 metrekarelik arsa üzerine İstanbul Avrupa yakasında Küçükçekmece-Atakent’ te yer almaktadır. 

Tema İstanbul Ne Zaman Teslim Edilecek? Tema İstanbul Teslim Tarihi

Projenin tamamlanarak yaşamın başladığı Tema İstanbul’ da dairenizi alarak hemen yerleşebilirsiniz. 

 

Tema İstanbul Özellikleri Neler?

–    Market, asansör, açık otopark, kuru temizleme, kapalı otopark, bahçe ve park, kuaför projenin sunduğu genel özelliklerdir.

–    Görüntülü interkom sistemi, güvenlikli giriş, güvenlik kameraları, otomatik yangın söndürme sistemi, yangın ve duman dedektörü, çelik kapı, 24 saat güvenlik ve kapalı devre video sistemi ile kendinizi hiç bu kadar güvende hissetmemiştiniz. 

–    Sauna, kapalı yüzme havuzu, restoran, cafe, oyun parkı, spa, sosyal tesisler ve açık yüzme havuzlu sosyal imkanları olan Tema İstanbul’ da çok eğleneceksiniz.

–    Fitness salonu, tenis kortu, basketbol sahası, squash kortu, yürüyüş parkuru ve  futbol sahası ile spor salonlarına olan üyelik kaydınızı sildireceksiniz. 

–    Fiber optik internet altyapısı, hidrofor, kablosuz internet, merkezi sıcak su, doğalgaz, su deposu, merkezi kablolu televizyon, paratoner, teknik servis, jeneratör ve uydu TV altyapısı Tema İstanbul’ un sunduğu teknik özelliklerdir.

–    1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle Tema İstanbul tercihlerinizi önemsemektedir..

–    Olimpiyat stadına ve Atatürk Havalimanına birkaç kilometre mesafededir.

–    Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi Tema İstanbul’ un güneyinde kalmaktadır.

–    Yeşilin her tonuna sahip projede meyve bahçeleri yer almaktadır.

–    Tema İstanbul’ da; mega karma proje kapsamında olan birbirinden konforlu konutlar, Tema WORLD Eğlence alanı ve Ticari Birimler yer almaktadır.

–    Tema İstanbul Projesine yakın hastaneler; İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Acıbadem Üniversitesi, Atakent Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Acıbadem Atakent Hastanesi, Batı Bahat Hastanesi, İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Halkalı Kent Hastanesi, Acıbadem Hospital, Halkalı ve Akasya Aile Sağlık Merkezi dir.

–    Tema İstanbul Projesine yakın okullar; Zühtü Şenyuva İlkokulu, Cihangir Koleji, Toki Ertuğrul Gazi İlkokulu, Atatürk İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Halkalı Mehmet Akif Ersoy Lisesi, Taştepe Ortaokulu, Tüccar Ve Sanayiciler Derneği İlkokulu, Bilfen Halkalı Kampüsü, Halkalı Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Başakşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Okyanus Koleji, Halkalı 2 Doğa Koleji, Halkalı Doğa İlkokulu, Miktat Ağaoğlu Anadolu Meslek Lisesi, Küçükçekmece Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, Toki Şehit Er Yılmaz Özdemir İlkokulu, Halkalı Toplu Konut Lisesi, 700.yıl Osmangazi ortaokulu, İkitelli Ortaokulu, Tepe İlkokulu, Prof. Dr. Sabahattin Zaim Anadolu Lisesi, Orhan Cemal Fersoy Anadolu Lisesi, Halkalı Doğa Koleji, Bahçeşehir Koleji Halkalı, İkitelli İlkokulu dur.

–    Tema İstanbul Projesine yakın alışveriş ve yaşam merkezleri; İstanbul AVM, Whitepoint Avm, 212 avm, ArenaPark, Atakent City AVM, Ihlamur AVM, Mall of İstanbul dur.

Tema İstanbul Fiyatları Ne Kadar? İşte Tema İstanbul Fiyat Listesi

1+1 daireler 460.000 TL ile 585.000 TL arası,

2+1 daireler 480.000 TL ile 820.000 TL arası,

3+1 daireler 970.000 TL ile 1.025.000 TL arası, 

4+1 daireler 860.000 TL ile 1.330.000 TL arasında değişmektedir.

Tema İstanbul Ödeme Planı

–    Tema İstanbul’ un 1. ödeme planında; %20 peşinat kalan %80 ini de banka kredisi,

–    Tema İstanbul’ un 2. ödeme planında; %5 peşin, %15 i 30 Kasım2017′ de ara ödeme, kalan %80 i ise banka kredisi,

–    Tema İstanbul’ un 3. ödeme planında ise; %5 peşin, %45 i 30 Kasım2017′ de ara ödeme, kalan %50 si ise banka kredisi ile ödemek mümkündür.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com