Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?

Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?
Editör: Vahap AYZET Konut Projeleri 12 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Ev almak isteyen fakat nerede ev alacağını bilemeyenler için muhteşem fırsatlar oluşturmaya devam eden Şehir Konakları Ümraniye’nin en iyi bölgesinde yer alıyor. Birbirinden farklı girişimleri ile herkesin de beğenisi kazanmaya devam eden Şehir Konakları, farklı adımların da atılması için sizleri tanıtım ofsilerine bekliyor.

 

Birbirinden farklı özellikleri ile şaşırtan Şehir Konakları Sur Yapı güvencesi ile inşa ediliyor. Herkesin rahat etmesini amaçlayan ve bu anlamda da farklı girişimleri sağlayan Şehir Konakları, Sur Yapı güvencesi altında farklı özellikleri ve lokasyonu ile Ümraniye’nin tam da merkezinde yer alıyor. İş, sanat ve yaşam merkezi olan Şehir Konakları, Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı üzerindeki istasyona yalnızca 600 metre uzaklıkta yer alıyor.

 

Metrobüs ve otobüs hatlarıyla kesişen bu istasyon, Marmaray bağlantısıyla da projeyi toplu ulaşımın merkezine taşıyor. Metrogarden AVM ile yeni yapılan Üsküdar – Çekmeköy – Sancaktepe metro hattının Necip Fazıl durağına 600 metre mesafede bulunan Şehir Konakları’na yakın konumda olan çevreyolu ile de üç köprüye kolayca ulaşım sağlıyor.

 

Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?

 

Yapısı ve özellikleri ile merak edilen Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları ile de merak ediliyor. Tek bir daire tipinden oluştuğu ifade edilen Sur Yapı Şehir Konakları’nın 394 bin liradan başladığı ifade ediliyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com