Şubat 2018'de Satışa Çıkacak Konut Projeleri

truck

2018 yılının Şubat ayında görücüye çıkması beklenen konut projeleri, lansmana özel fiyatları ile sahiplerini bulmaya hazırlanıyor. Uygun fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlerin ve yatırım amaçlı ev arayışında olanların dikkatini çekecek projelerin detaylarını yazımızdan takip edebilirsiniz. İşte Şubat ayında satışa çıkacak konut projeleri ve detayları…

1. Tekfen Topkapı

Tekfen Gayrimenkul tarafından İstanbul Zeytinburnu Maltepe Mahallesi'nde hayata geçirilen Topkapı Projesi için Şubat ayının ikinci haftasında ön satışa çıkılacak. İki yatay ve iki dikey blok halinde inşa edilecek olan projede toplam 350 konut yer alacak. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yanı sıra ticari alanlarında bulunacağı Tekfen Topkapı’da dairlerin alanların ne kadar büyüklükte olacağı önümüzde günlerde netleşmiş olacak. Detaylı bilgi için “http://www.tekfengayrimenkul.com” adresine bakabilirsiniz.

2. İmga Kurtköy

İmga Group tarafından otel, konut, ticari birimlerinden oluşan karma bir proje olarak Kurtköy’de yükselecek olan İmga Kurtköy projesinde Şubat ayı içerisinde satışa çıkılacak. Pendik Kurtköy Mahallesi’nde bulunan 92 bin 618,32 metrekare alan üzerinde yükselecek olan İmga Kurtköy projesinde; 220 oda kapasiteli otel, 4 bloktan yer alacak stüdyo, 1+1 ve 2+1 şeklinde toplam 150 konut, dükkan ve ofis birimleri yer alacak. Temmuz 2020'de teslimlerine başlanacak projedeki dairelerin metrekare  fiyatları ise 5000 bin TL'den başlıyor. Detaylı bilgi için “http://www.imga.com.tr” adresini takip edebilirsiniz.

3. Be Life Çekmeköy

İstanbul Proje imzası ile İstanbul Çekmeköy Alemdağ Mahallesi'nde 5 katlı 6 blok olarak hayata geçirilen Be Life Çekmeköy'de 169 adet konut bulunuyor. Şubat ayı içerisinde satışa çıkacak olan konut projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde. Haziran 2019’da teslim edilmesi planlanan projede 62 metrekare ile 189 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip konutlar 290 bin TL'den başlayan fiyatlara satılıyor olacak. Detaylı bilgi için web adresi “http://www.belifecekmekoy.com/”

"Şubat 2018'de Satışa Çıkacak Konut Projeleri" Yorumlar

"Şubat 2018'de Satışa Çıkacak Konut Projeleri" Benzer Haberler