Soyak Siesta Oxygen’e büyük ödül!

Soyak Siesta Oxygen’e büyük ödül!
Editör: Tuğba Karakuş Konut Projeleri 5 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Doğa ile başbaşa ve huzurlu bir şekilde günlerini gerçimek isteyenler için en güzel konutları inşa eden Soyak İnşaat, bu yıl beklenmedik ödüller almaya devam ediyor. Yeşilin binbir tonu ile muhteşem girişimler sağlamayı amaçlayan Soyak İnşaat bu açıdan en farklı girişimlerin de adresi olmaya devam ediyor.

 

Herkesin daha rahat bir nefes alabilmesi, hem teknoloji ile iç içe hem de doğa ile iç içe olmak isteyenlerin projesi Soyak Siesta Karşıyaka, LEED Silver Yeşil Bina ödülünü almaya hak kazandı. Tamamen doğa dostu ve az enerji harcayan projelere verilen LEED Silver Yeşil Bina, genel anlamda en prestijli ödüller arasında yer alıyor.

 

Bisiklet park alanı, elektrikli araç sarj üniteleri gibi benzerlerine az rastlanan uygulamaların yer aldığı projede, ısı tasarrufu sağlayan konfor camlar kullanılması, projenin eşsiz bir durum yaratmasını sağlıyor.

 

Soyak Siesta Oxygen fiyatları ne kadar?

 

Pek çok kişi tarafından incelenen projelerden olan Soyak Siesta Oxygen, İzmir’in en güzel semtleri arasında gösterilen Karşıyaka’da yer alıyor. Tamamen satışa sunulan ve pek çok taliplisi olan Soyak Siesta Oxygen’de daire fiyatları da 265 bin liradan başlıyor. 

 

Yeni sertifikası ile daha gözde bir proje olmaya aday olan Soyak Siesta Oxygen, yatırımcılarına da iyi kar getirmeyi amaçlıyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com