ŞOK Teleskop İncelemesi

ŞOK Teleskop İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 5 Eylül 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

8 Eylül 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğuyla birlikte tüm ŞOK mağazalarına Teleskop geliyor. 360 mm tüp uzunluğu bulunan bu söz konusu teleskopun fiyatı ise şaşırtıyor. Gök bilimine merağı olanlar, yıldızları ve ayı seyretmeyi sevenler için mükemmel bir fırsat 8 Eylül’den itibaren tüm ŞOK mağazalarında. Bu fırsatı kaçırmayın derim.

Teleskoplar gökyüzünü izlemek için mükemmel ürünlerdir. Tabi bu ürünün tam anlamıyla donanımlı bir teleskop olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü fiyatı çok uygun. Hobi amaçlı kullanılabilen, yine gökyüzünü gösteren fakat çok kaliteli göstermeyen bu teleskop, alınır mı? Eğer merak varsa kaçırmayın derim. Çünkü çok uygun fiyatı var. 

360 milimetrelik tüp uzunluğunun yer aldığı Teleskop’da bulunan Objektif’in çapı ise 50 mm. 2 tane 6mm ve 12mm olmak üzere aküleri bulunan bu söz konusu üründe 90 derecelik diogonal aynada yer almakta. Masa üstü tripod yanında hediye olarak geliyor ve bu şekilde sürekli elinizde tutarak yorulmak durumunda kalmıyorsunuz. 

Aynı zamanda üründe ay filtresi ve 2 adet Barlow lenste bulunuyor. Bu sayede ayı daha net görüyor, lenslerle de çok muhteşem görüntüler elde ediyorsunuz.

2 yıl boyunca garanti kapsamında olan bu üründen yana garantilik herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Fakat oldu ki firma kaynaklı herhangi bir sıkıntı oluştu. Garantiye bu durumu ilettiğinizde her türlü çözüm üreteceklerdir. 

ŞOK Teleskop İncelemesi

99.00 TL fiyatı bulunan teleskop. Uygun fiyatıyla birlikte 8 Eylül 2018 tarihinden itibaren tüm ŞOK mağazalarında yer alacak. Sınırlı sayıda gelecek bu ürün tükenmeden hemen herhangi bir ŞOK mağazasına giderek ürüne sahip olabilirsiniz. Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Mustafa Hamurcu :

    7 Mayıs 2018-17:07

    Ürün için aklımızda takılan sorular var ama muhatap yok iletişim bilgileri verilmemiş bu yüzden güven vermedi

  • Erhan KARACA :

    8 Mayıs 2018-11:05

    Kendim arıtmacıyım kafanıza takılan bir şey varsa yanıtlayabilirim

Tema Tasarım | Osgaka.com