ŞOK Su Arıtma Cihazı İncelemesi

ŞOK Su Arıtma Cihazı İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 16 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 18 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan Su Arıtma Cihazı, musluk suyundan rahatsız olanlar, arındırma ihtiyacı bulunanlar için satışta. Uygun fiyatı ve fonksiyonel olması sebebiyle dikkat çeken ürün ücretsiz olarak teslim ediliyor.

Üründe gerekli olan NSF & ISO belgeleri mevcut. Yani ürün standart üretim kurallarına göre üretilmiş. Yani herhangi bir şekilde sağlığa zararı bulunmuyor. Aynı zamanda arıttığı suda yine standartlara göre üretildiği için tam anlamıyla temizleniyor. 

2 Yıl boyunca garanti verilen ürün, musluk suyu içemeyenler ve damacanaya verilen yüksek fiyatlardan uzaklaşmak isteyenlere büyük bir fırsat. Özellikle geniş aileler için maddi açıdan kısa zamanda kendisini amorti edecek olan ürün sular kesildiğinde dahi arıtma yapabiliyor.

12 Litrelik su haznesiyle birlikte su kesildiğinde hazır 12 Litre su imkanı tanıyor. Bu sayede susuzluk derdi çekmiyorsunuz. Kredi kartına taksit imkanı bulunan üründe 6 taksit yapabiliyorsunuz. 

Ürünün kolay kurulumu, ücretsiz teslimat yapılması gibi ek avantajları alıcıları daha da çok mutlu ediyor.

Alınır mı Alınmaz mı?

Fiyatı, aynı kalitede olan diğer ürünlerle kıyaslandığında gayet ucuz ve yerinde. Eğer bir su arıtma cihazı ihtiyacınız varsa, ürünü ŞOK’tan temin etmeniz hem maddi açıdan hem de kalite açısından sizi memnun edecektir. 2 yıl boyunca garantili olan bu üründe oluşabilecek herhangi firma kaynaklı bir sorunda ücretsiz onarım ve değişim hizmeti verilmekte.

Editör Yorumu

Dediğim gibi ürün ihtiyaç doğrultusunda alınabilecek bir ürün. Şahsen ben de evime 18 Temmuz’da ürün gelince almayı düşünüyorum. Fiyat açısından oldukça uygun olan ürünün kısa zamanda kendini amorti edeceğini düşünüyorum. Çünkü haftada yaklaşık 2 damacana su tüketen bir aileyiz.

ŞOK Su Arıtma Cihazı İncelemesi

Fiyat 

Ürün 18 Temmuz 2018 tarihinden itibaren tüm ŞOK mağazalarına gelecek. Su arıtma cihazı ihtiyacı olanlar için gelen ürün net olarak 329.00 TL’ye satılacak. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com