ŞOK Su Arıtma Cihazı İncelemesi ve Yorumlar

ŞOK Su Arıtma Cihazı İncelemesi ve Yorumlar

20 Haziran 2018

ŞOK 20 Haziran 2018 kataloğunda yer alan su arıtma cihazı, rakiplerini geride bırakan fırsat fiyatıyla birlikte müşterileriln ilgisini çekmiş durumda. Sitemize gelen yorumlardan anladığımız kadarıyla incelemesi merak ediliyor. 

NSF & ISO BELGESİNE SAHİP!

ŞOK'a gelecek olan bu ürün, NSF&ISO belgesine sahip. Yani bu demek oluyor ki; içinzde herhangi bir kuşku olmadan üründen su içebilirsiniz. Çünkü standartlar kapsamında üretildiği için sağlığa zararlı bir şey barındırmasının imkanı yok.

2 YIL GARANTİLİ!

2 yıl boyunca garanti kapsamında olan bu ürün, firma kaynaklı en küçük sorunda onarım, bakım veya değişime alınmaktadır. Bundan dolayı herhangi bir sorununuz olmasın. Aynı zamanda ürün ücretsiz teslimat ediliyor. Yani evinize kadar ücretsiz getiriliyor. Tabi isteğiniz dahilinde.

ŞEBEKE SULARI ARTIK DAHA TEMİZ!

Şebeke suyunuzun temiz olduğunu düşünmüyor ve rahat içemiyorsanız, suyu temizlemek ve arındırmak aracıyla su arıtma cihazını kullanarak rahat bir şekilde içebilir, damacanaya bağlı kalmaktan kurtulursunuz. Bir kere fiyatını ödeyerek alacak olduğunuz arıtma cihazı sayesinde, yıllarca damacanaya para vermekten kurtulacaksınız. 

TASARRUF!

Haftada bir, 1 damacana su aldığınızı düşünürsek, 20 TL'den ayda 80 TL yapar. Bu ürünü aldığınızda ürün kendini 3.5 ay gibi bir sürede amorti ediyor ve sizi damacanaya olan bağlılıktan kurtarıyor. Suya vereceğiniz aylık para cebinizde kalıyor. 

12 L SU HAZNESİ

Şebeke suyunuz kesilse bile 12 litrelik su haznesiyle içme suyu sağlamaya devam eden su arıtma cihazının toplam olarak 5 filtresi bulunuyor. 6 aşamalı su arıtması yapan cihaz, suyu en küçük maddelerine ayırarak, zararlı tüm her şeyi ayırt ederek sağlıklı yapıyor.

ALKALİ SU

Mineral filtresi sayesinde alkali su imkanı sunan ürün, avrupa tipi lüx musluğa sahip. Bu lüx musluk sayesinde hem görünüş açısından modern bir eve sahip olacaksınız, hem de kolay kullanımı sayesinde rahatlığa kavuşacaksınız. 

299.00 TL fiyatıyla ŞOK'a gelecek olan bu AQUA markalı Su Arıtma Cihazı her evde bulunması gereken bir ürün diyebilirim.

ŞOK Su Arıtma Cihazı İncelemesi ve Yorumlar

Editör Yorumu:

20 Haziran'dan itibaren kendimde alacak olduğum bu ürünü tavsiye ediyorum. Çünkü rakiplerine göre uygun fiyatıyla satılıyor ve 2 yıl boyunca garantili. Damacana almaktansa, su arıtırım tasarruf ederim tarafındayım ben. 

Etiketler : Aktüel