ŞOK Speedy Elektrikli Süpürge İncelemesi

ŞOK Speedy Elektrikli Süpürge İncelemesi

21 Temmuz 2018

ŞOK 21 Temmuz 2018 aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan Fantom markalı Speedy Elektrikli Süpürge fiyatıyla birlikte dikkat çeken ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Dik tasarlanan elektrikli süpürgenin motoru yine üstünde yer alıyor. Bu sayede kalabalık oluşturmuyor ve evde istediğiniz yere konumlandırabiliyorsunuz.

Özellikler

Kolay kablo sarma aparatı ve duvara montajlanabilme özelliğiyle birlikte devrim niteliğinde gelen elektrikli süpürge, duvara montajlanabilmesiyle dikkat çekiyor. Kablo sarma aparatı neredeyse her üründe var fakat duvara monte edilebilme özelliği yok. Bu sayede süpürge düştü mü diye dert etmenize gerek yok. Ya da sabitleme derdiniz yok. Alandan da derdiniz yok, boş bir duvara yerleştirebilirsiniz.

Antibakteriyel Toz Torbası

Toz torbalarının antibakteriyel olması hayati önem taşıyor. Neden? Çünkü çok sayıda bakterinin girdiği elektrikli süpürgelerin toz torbası resmen mikrop merkezidir. Antibakteriyel olmasıyla birlikte bu toz torbalarını çırparken pek sorun yaşamazsınız. Hastalık, rahatsızlanma veya alerji gibi durumlar söz konusu olmaz.

1 Litre Toz Kapasitesi 

1 litrelik toz alabilen toz haznesi sayesinde bir evi rahatlıkla toz torbasını boşaltmaya gerek duymadan temizlersiniz. Ara ara toz torbası boşaltma yükünüz olmadığı için hem hevesiniz kaçmaz hem de zamandan tasarruf edersiniz.

500W

500W Gücüyle çok yüksek performans sunamayacak olan elektrikli süpürge, tozlarınızı tamamen alamaz. Ama yine tatmin edici bir temizlik sunacaktır. Bu fiyata fazlası beklenemez zaten. 

ŞOK Speedy Elektrikli Süpürge İncelemesi

Fiyat

3 yıl boyunca garantili olarak 21 Temmuz 2018 ŞOK Aktüel kataloğunda satılacağı duyrulan Speedy Elektrikli Süpürge bu tarihten itibaren tüm ŞOK mağazalarında 89.90 TL'ye satılacak. Eğer süpürgeyi taksitli almak isterseniz 6 taksitte aylık 14.98 TL ödeme yapacaksınız. 

Etiketler : Aktüel