ŞOK Sinbo Elektrikli Çay Seti İncelemesi

ŞOK Sinbo Elektrikli Çay Seti İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 15 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Merakla beklenen 22 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan Sinbo markalı elektrikli çay seti ise gerek özellikleri, gerekse uygun fiyatıyla birlikte müşterilerin ilgisini çekti ve tarafımıza yöneltilen ürünler arasında yerini aldı. Gelin bakalım bu eleketrikli çay seti neymiş ne değilmiş? Alınır mı? Alınmaz mı?

Sinbo markalı bu söz konusu elektrikli çay seti, dual ısıtma sistemi kullanıyor. Nedir bu dual ısıtma sistemi derseniz. Çift taraflı ısıtma sistemi demek oluyor. Isı kaybı yaşanmadığı için sürekli enerji tüketimi olmuyor ve kendi ısısıyla birlikte su sıcak tutuluyor. Bu sayede tam %90’a varan enerji tasarrufu sağlanıyor. Yani dual ısıtma sistemi bulunmayan çat setlerine kıyasla %90 oranla daha az enerji harcıyor diyebiliriz. 

Alt su haznesi paslanmaz çelikten üretilmiş. Herhangi bir şekilde sudan dolayı yıpranma ve paslanma söz konusu olamaz. 1.7 L ölçüsü bulunan çay setinin cam demlik bölümü var. Bu söz konusu cam demliği ise 0.7 Litre kapasiteye sahip. Bu sayede yaklaşık olarak 200 mL bardakları esası alırsak 12 – 13 bardağa yakın çay alabilirsiniz.

Aşırı ısınma ya da susuz kalma durumlarında cihaz kendini otomatik olarak kapatıyor. Bu sayede herhangi bir şekilde yanma, patlama gibi durumlar meydana gelmiyor. Emniyet sistemi bulunan çay setinde bu sistem çok verimli bir şekilde .çalışıyor. Ürünü deneme fırsatımız oldu, yeterince su olmadığında cihazı su eklemeden hiçbir şekilde çalıştıramıyorsunuz. 

Paslanmaz çelik gizli rezistansı da bulunan elektrikli çay setinin çay süzgeci ve demlik bölümü yıkanabilir bir şekilde geliyor. Süzgeci demlik içerisinden çıkarabiliyorsunuz. Paslanmaz çelik filtre de yine üründe bulunuyor. 360 derecelik dönebilme özelliği var. İlla bir yerde sabit kalacak diye bir durum yok istediğiniz tarafa dönderebilirsiniz. 2200 W gücündeki bu elektrikli çay seti 2 yıl boyunca garantili bir şekilde satılıyor.

ŞOK Sinbo Elektrikli Çay Seti İncelemesi

Fiyatı 99.90 TL olarak belirlenen bu ürün 6 taksitle aylık 16.65 TL ödeme karşılığında da alınabiliyor. Eğer elektrikli çay ihtiyacınız varsa kaçırmayın derim. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com